Dawid Podsiadło: „Zagłosujmy wszyscy, nie traćmy głosu”


2019.10.12

opublikował:

Dawid Podsiadło: „Zagłosujmy wszyscy, nie traćmy głosu”

Na Facebooku artysty pojawił się właśnie wpis na temat jutrzejszych wyborów:

„Polacy – krajanie najdrożsi,

Jutro, 13 października, macie możliwość i przywilej (który wielokrotnie jako naród traciliśmy w naszej burzliwej historii), żeby wziąć aktywny udział w wyborach parlamentarnych. Każdy z nas ma jakieś poglądy. Nie ma lepszej okazji żeby dać o nich znać.

Pamiętajcie że brak Waszego głosu to także głos, który rozkłada się proporcjonalnie na wszystkie startujące w wyborach partie polityczne – nie wierzę że jest Wam wszystko jedno komu, także w ten sposób, udzielacie poparcia. Nikomu tak naprawdę nie jest wszystko jedno.

Zobaczcie ile fantastycznych osób, nie tylko tych z plakatów ale także wokół Was, idzie jutro na wybory. Chodźcie – zagłosujmy wszyscy, nie traćmy głosu.

Życzę Wam słonecznego weekendu!”

autorzy zdjęć: Z. Krajewska, J. Kołodziejski, T. Rolke, J. Poremba, Ch. Niedenthal, M. Kępski

“Zabierz głos, bo go stracisz”, to kampania Fundacji Batorego, w której udział wzięli mistrzowie fotografii (Z. Krajewska, J. Kołodziejski, T. Rolke, J. Poremba, Ch. Niedenthal, M. Kępski) oraz osobowości że świata sztuki – wśród muzyków znaleźli się: Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło, Dawid Kwiatkowski, Jimek, Sarsa i Julia Wieniawa.

Polecane

Share This