Dawid Podsiadło supportem Thirty Seconds To Mars


2014.06.11

opublikował:

Dawid Podsiadło supportem Thirty Seconds To Mars

Bardzo zależało nam na tym, żeby przed koncertem Thirty Seconds to Mars jako support wystąpił jeden z najlepszych polskich artystów obecnej doby. Od początku głównym kandydatem był Dawid Podsiadło i cieszymy się, że rozmowy zakończyły się sukcesem – powiedział Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Thirty Seconds to Mars. Koncert odbędzie się 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

{sklep-cgm}

Dawid Podsiadło poważną karierę muzyczną rozpoczął od udziału w programie X Factor. Został jego laureatem i w szybkim tempie zyskał bardzo dużą popularność. Nagrany w 2013 roku debiutancki album „Comfort and Happiness” zrobił prawdziwą furorę. W pierwszym tygodniu płyta zawędrowała na pierwsze miejsce zestawienia OLiS. Z czasem przyszły nominacje do wielu prestiżowych nagród – Eska Music Awards, MTV Europe Music Awards, Paszportów Polityki, Fryderyków, Superjedynek. Podsiadło został także laureatem Wiktora w kategorii Gwiazda Piosenki. Ostatnio wystąpił natomiast podczas koncertu TOP na festiwalu TOPtrendy 2014 jako artysta z największą liczbą sprzedanych płyt w Polsce w poprzednim roku.

Warto dodać, że ma także doświadczenie, jeśli chodzi o występy przed wielkimi gwiazdami. W ubiegłym roku Dawid Podsiadło był supportem Lany Del Rey podczas jej koncertu w Polsce – informuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 W naszym sklepie znajdziecie książkę „Thirty Seconds To Mars” poświęconą amerykańskiej grupie.

Polecane

Share This