De La Soul w Polsce!


2012.04.25

opublikował:

De La Soul w Polsce!

Kolejny wykonawca Orange Warsaw Festival 2012 to arystokracja hip-hopu. Alternatywni, jazzowi, z dobrymi tekstami i większymi ambicjami niż liczba posiadanych złotych łańcuchów. Na scenie od 25 lat, w tym roku, ze wszystkimi swoimi przebojami, zaprezentują się w Warszawie 9 czerwca!

Posdnuos, Trugoy i Maseo założyli zespół w 1987 roku na Long Island. Zadebiutowali na amerykańskiej scenie muzycznej wydając krążek „3 Feet High and Rising”. Album został okrzyknięty arcydziełem. Zdobył tytuł płyty roku magazynu NME, który do hip-hopu ma stosunek, raczej chłodny.Krytyka na stałe uznała De La Soul za swoich faworytów, nie szczędząc im komplementów do dziś. W 2006 zespół został uhonorowany nagrodą Grammy za singla „FeelGood Inc.” Nagranego z Gorillaz. Najnowsze wydawnictwo grupy –„De La Soul`s Plug 1 & Plug 2 presents… First Serve” ukazało się 2 kwietnia i już zdobyło świetne recenzje. Zespół zapowiedział ponowną współpracę z Prince Paulem i dużo nowej muzyki.

W Polsce pojawią się z nowym materiałem, ale z pewnością nie zabraknie ich kultowych hitów jak: „Me Myself and I”, „The Magic Number”, bezkonkurencyjnego „Ring Ring Ring (Ha Ha Hey)” czy „All Good?”. Zatem przed uczestnikami Orange Warsaw Festival 2012 porcja świetnego, melodyjnego hip-hopu. Jak mawiają Ci, którzy mieli przyjemność widzieć De La Soul na żywo – dają czadu na scenie! Warto to zobaczyć.

A tak zespół sam zaprasza na festiwal: 

De La Soul dołączyli do Linkin Park, The Prodigy I Garbage. O kolejnych gwiazdach poinformujemy wkrótce. Orange WarsawFestival 2012 odbędzie się na Pepsi Arenie (stadion warszawskiej Legii) w dniach 9 i 10 czerwca.

Jednodniowe bilety na płytę na pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2012 zostały wyprzedane! Wciąż w sprzedaży są dwudniowe karnety na płytę i bilety na drugi dzień. Ale to nie wszystko! Bilety na pierwszy dzień i dwudniowe karnet na trybunę Premium też już znalazły swoich właścicieli. Spieszcie się! Wejściówek do kupienia jest coraz mniej!

Do kupienia pozostały:

bilety na drugi dzień – płyta (89 zł),

karnety na płytę stadionu (159 zł),

trybuny – 110 złotych na pierwszy lub drugi dzień i 199 złotych za karnet na całą imprezę,

trybuna Premium na drugi dzień (150 zł) oraz

bilety VIP – 500 zł na poszczególne dni i 900 zł za karnet.

Polecane

Share This