Debiut MadMajka – jednego z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia


2013.06.10

opublikował:

Debiut MadMajka – jednego z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia

Zagrał niezliczoną ilość imprez na terenie kraju, a także na największych polskich festiwalach reggae. Współtworzy soundsystem SingleDread, Bauagan i EJ Team. W październiku 2013 zadebiutuje solowym albumem wydanym w Fonografice…Kto?

Madmajk rozpoczął działalność muzyczną w 2002 roku, kiedy wraz z bratem Malikiem założył SingleDread. Dwa lata później zaczął działać w zespole Bauagan Mistrzów.

Wszystko zagrane na akustycznych instrumentach, podrasowane elektroniką, którą nazywali „międzystylem”.

Współpracował także z wieloma artystami z Polski i z zagranicy m.in. Grubson, Junior Stress, Sokół&Pono, Marika, NDK, DJ Frodo, Marian Wielkopolski, KaCeZet, Auer, Wayne Lotek (UK), Big Famili (Martynika) i wielu innych. Różnorodność styli z którą przyszło mu się zmierzyć oraz charakter poszczególnych artystów z którymi tworzył w ukształtowały twórczość MadMajka.

                                                   {reklama-hh}              

Dziś świadomie podjął decyzję o solowym debiucie. – Czuje, się gotowy na wydanie tej płyty – mówi. – Pracowałem nad nią dwa lata i dałem z siebie wszystko, co mogłem w tym momencie. Wydaniu sprzyja także wydawca, któremu zaufałem. Czuje, że możemy zrobić coś fajnego.

Trudno jednoznacznie określić styl MadMajka. Sam określa go połączniem reggae hip hopu i afrykanskich wibracji. Muzykę wyprodukował sam MadMajk, a także  Auer, Dreadsquad, KaCeZet oraz kilku zagranicznych producentów.

Póki co, do chwili debiutu MadMajk przebywa na Ibizie, gdzie zbiera energię i pomysły na kolejny album. Korzystając z okazji, przesyła „Pozdrawiania słonecznie” oraz zapowiada filmy z gorącej Hiszpanii. Więcej informacji już wkrótce.

Więcej:

www.fonografika.pl

                                              

Polecane

Share This