Decapitated gościem specjalnym Lamb of God


2012.02.13

opublikował:

Decapitated gościem specjalnym Lamb of God

Knock Out Productions ma przyjemność poinformować, iż gościem specjalnym na krakowskim koncercie Lamb of God będzie odnoszący coraz większe sukcesy na scenach międzynarodowych, jeden z największych polskich towarów eksportowych – formacja Decapitated.Lamb Of God to formacja, która bezapelacyjnie należy do metalowej światowej pierwszej ligi! Zespół, w którego składzie znajdują się: wokalista Randy Blythe, gitarzyści Mark Morton i Willie Adler, basista John Campbell oraz perkusista Chris Adler, ma już na koncie ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Grupa powstała w 1994 r. w Richmond i ma już w swoim dorobku 6 płyt studyjnych, 1 album koncertowy i 3 DVD.

Formacja rozpoczynała swoją działalność jako grupa instrumentalna pod nazwą Burn The Priest, co jednak zmieniło się w 1995 r., kiedy do zespołu dołączył wokalisty Randy Blythe. Grupa zadebiutowała w 1999 r. albumem „Burn The Priest”, po wydaniu którego z zespołem rozstał się dotychczasowy gitarzysta – Abe Spear, a sama formacja przemianowała się na Lamb Of God. Rok później ukazuje się kolejny krążek w dorobku zespołu – „New American Gospel”, który przez krytyków muzycznych postawiony został w jednym rzędzie z dokonaniami Pantery. Prawdziwy suckes przyszedł po wydaniu dwóch kolejnych płyt „As the Palaces Burn” (2003 r.) i „Ashes Of The Wake” (2004 r.), kiedy to zespół uznany został za lidera New Wave of American Heavy Metal. W 2006 r. swoją premierę ma krążek „Sacrament”, za który to grupa zostaje nominowana do Nagród Grammy.

W 2008 r. roku ukazało się podwójne DVD grupy – „Walk With Me In Hell”, które dokumentowało dwuletnią trasę zespołu po premierze ostatniego studyjnego krążka – „Sacrament”, (album ten został uznany za jedną z najlepszych płyt 2006 roku!). Natomiast w lutym zeszłego roku swoją premierę miał najnowszy krążek zespołu – „Wrath”. Nad produkcją nowego albumu czuwał Josh Wilbur, natomiast całość promował utwór „Set To Fail”. Album ten uznany został za najlepszy krążek w dorobku Amerykanów i zyskał rewelacyjne recenzje nie tylko w zachodnich, ale i w polskich mediach.

Lamb Of God zagrał również niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów na całym świecie oraz wystąpił na największych rockowych festiwalach, grupa dwukrotnie brała udział na festiwalu Ozzfest, w 2006 r. formacja towarzyszyła Slayerowi na The Unholy Alliance Tour, a w latach 2008 – 2009 zespół występował z Metalliką na World Magnetic Tour.

LAMB OF GOD

DECAPITATED

05.06.2012 – Kraków „Studio”

Start 19:30, wejście od 18:30

Ceny biletów:

85 zł – przedsprzedaż

99 zł – w dniu koncertu

Polecane


Share This