Decapitated: pozostała dwójka muzyków usłyszała zarzuty


2017.10.23

opublikował:

Decapitated: pozostała dwójka muzyków usłyszała zarzuty

foto: Karol Makurat / Tarakum.pl

Przed kilkoma dniami sędzia Anette Piese oficjalnie postawiła zarzuty Wacławowi K. (oskarżony o gwałt II stopnia i porwanie I stopnia) oraz Michałowi Ł. (zarzuty gwałtu III stopnia i porwania I stopnia). Teraz przed sądem stanęła także pozostała dwójka członków Decapitated – Rafał P. i Hubert W. Pierwszy z muzyków został oskarżony o gwałt II stopnia i porwanie I stopnia, drugi o gwałt III stopnia i porwanie I stopnia.

Podobnie jak w przypadku kolegów z zespołu, także i Rafał P. oraz Hubert W. mogą opuścić areszt po wpłaceniu 100 tysięcy dolarów kaucji od osoby. Obaj musieli także zdać paszporty i dostali zakaz komunikowania się z pozostałymi członkami zespołu. Prawnik wokalisty Decapitated Jeffry Finer deklaruje, że grupa będzie się starać o wniesienie kaucji, wcześniej jednak ich adwokaci muszą przedstawić sądowi w Spokane w stanie Waszyngton dokumenty potwierdzające czyste kartoteki i wyższe wykształcenie muzyków z Polski.

Problemy muzyków Decapitated zaczęły się ponad miesiąc temu. Muzycy zostali aresztowani po koncercie w kalifornijskim Santa Ana, ponieważ jedna z uczestniczek koncertu, który odbył się kilka dni wcześniej w Spokane, oskarżyła artystów o porwanie i gwałt. Więcej na ten temat tutaj.

 

Polecane

Share This