Decapitated zapowiadają trasę po Polsce


2014.09.01

opublikował:

Decapitated zapowiadają trasę po Polsce

Między 20 a 30 listopada serię koncertów zagrają czołowi przedstawiciele rodzimej sceny metalowej – Decapitated.

Cykl koncertów pod szyldem Blood Mantra Tour 2014 będzie promował najnowsze wydawnictwo zespołu, które ukaże się 22 września nakładem wytwórni Mystic Production w Polsce i Nuclear Blast (cztery dni później) na świecie. Będzie to pierwsza od czterech lat trasa promocyjna, na której zespół wystąpi w roli headlinera prezentując utwory z nadchodzącej płyty.

Na trasie Blood Mantra Tour 2014 Decapitated będą wspomagać trzy zespoły. Pierwszy z nich to Thy Disease który będzie promował na żywo wydany na początku tego roku szósty album. Następnym uczestnikiem trasy jest Materia – finaliści „Must Be The Music”, cały czas aktywni koncertowo w całym kraju oraz The Sixpounder – zasłużony skład, który m.in zagrał na tegorocznym Przystanku Woodstock.

W związku z całym przedsięwzięciem Decapitated przygotowuje specjalny set koncertowy złożony z największych hitów poszerzony dodatkowo o utwory z najnowszego wydawnictwa. Oprócz tego przygotowywana jest wyjątkowa oprawa wizualna koncertów a na każdym z nich będzie do nabycia merch z nowymi wzorami koszulek opartymi na grafikach zaprojektowanych przez Łukasza Jaszaka.

Szczegóły trasy, w tym oczywiście daty i lokalizacje koncertów, poznamy wkrótce.

Polecane

Share This