Deftones organizują własny festiwal


2018.07.17

opublikował:

Deftones organizują własny festiwal

foto: mat. pras.

Artyści coraz częściej stają się kuratorami muzycznych festiwali. Jedni firmują swoimi nazwami istniejące imprezy, inni przyczyniają się do tworzenia nowych marek. Do tej drugiej grupy właśnie dołączyli Deftones, którzy zapowiedzieli pierwszą edycję imprezy Dia De Los Deftones.

Impreza odbędzie się 3 listopada w na terenie stadionu baseballowego Petco Park w San Diego. Oprócz gospodarzy wystąpią na niej Future, Mike Shinoda z Linkin Park i Rocket From The Crypt, a także lokalne grupy H09909, Doja Cat, Voww i Vein.

Chcemy, aby to wydarzenie było świętem, z niesamowitymi artystami, z którymi się zetknęliśmy, a także doświadczeniami, których szukamy na festiwalu. To będzie wspaniały dzień i noc dla wszystkich, którzy do nas dołączą – zapowiedział w oświadczeniu perkusista Abe Cunningham w oświadczeniu.

Ostatnim krążkiem Deftones jest wydany dwa lata temu „Gore”. W czerwcu wokalista Chino Moreno wydał solowy singiel „Brief Exchange” inspirowany powieścią graficzną DC „Dark Nights: Metal: Deluxe Edition”.

 

Polecane

Share This