Delain opowiadają o nowej płycie


2012.01.11

opublikował:

Delain opowiadają o nowej płycie

Holenderska grupa Delain, która 28 kwietnia wystąpi w warszawskiej Progresji na jedynym koncercie  w Polsce, większość zeszłego lata spędziła w szwedzkim studio nagraniowym, gdzie pod okiem producenta Jacoba Hellnera, który ma swoim koncie współpracę m.in. z Rammstein, Clawfinger i Apocaliptica, dopracowywała materiał na najnowszy krążek zatytułowany „We Are The Others”. Tytuły utworów, które znajdą się finalnie na płycie, brzmią tajemniczo i konspiracyjnie, ale mają bardzo poważne i głębokie znaczenie.

Tekst do tytułowego We Are The Others  – jak opowiada wokalistka Charlotte Wessels – inspirowany był okrutną zbrodnią, która dotknęła brytyjską dziewczynę Sophie Lancaster w 2007 roku. Ona i jej chłopak zostali napadnięci przez bandę nastolatków i poważnie pobici tylko dlatego,że byli ubrani w stylu gotyckim (gotów). Oboje znaleźli się w stanie śpiączki, a w wyniku odniesionych obrażeń Sophie zmarła w szpitalu. Ta tragedia wstrząsnęła całym światem.

Także Charlotte, która uczyniła „We Are The Others” swoim własnym hymnem, dedykowanym wszystkim tym, których cechuje odmienność czy to jeżeli chodzi o wygląd, zachowanie czy wybieranie innych ścieżek w życiu – innych niż się tego od nich wymaga.

 

Przypominamy, że grupie Delain podczas europejskiej trasy towarzyszyć będzie amerykańska wokalistka Amanda Somerville z zespołem Trillium, a także prosto z Atlanty – Halcyon Way!

 

Metal Mind prezentuje:

 

We Are The Others Tour 2012

DELAIN 

Trillium

Halcyon Way

 

28.04.2012

Warszawa, Progresja

Otwarcie bram – 19:00

Start – 19:30

 

Bilety w cenie: 70 zł przedsprzedaż / 80 zł w dniu koncertu

KUP BILET NA TO WYDARZENIE:

Polecane

Share This