Demi Lovato pokazała nowy tatuaż. Zajmuje znaczną część głowy wokalistki


2022.01.10

opublikował:

Demi Lovato pokazała nowy tatuaż. Zajmuje znaczną część głowy wokalistki

Rok 2021 był dość pracowity na Demi Lovato. 29-letnia piosenkarka wydała swój siódmy solowy album, zatytułowany „Dancing with the Devil… the Art of Starting Over”. Poza tym na YouTube pojawił się czteroczęściowy dokument, opowiadający o walce wokalistki z uzależnieniem.

– Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli mi, że 5-10 minut i byłoby za późno – przyznaje. – Doszło do uszkodzenia mózgu i efekty tego odczuwam do dziś. Nie prowadzę samochodu, bo mam puste pola w zasięgu wzroku. Przez długi czas nie mogłam nawet czytać. Jak już mi się udało cokolwiek przeczytać, to był to dla mnie ważny moment, bo dwa miesiące po fakcie wszystko wciąż było rozmyte – mówiła w trailerze zapowiadającym dokumenty Demi.

W sierpniu Lovato ogłosiła także, że jest osobą niebinarną i nie identyfikuje się z żadną z płci.

– To, że jestem niebinarna oznacza, że jestem kimś więcej niż binarnym mężczyzną lub kobietą. Wszyscy jesteśmy kimś więcej, jeśli pozwolimy sobie na spojrzenie w głąb siebie.

2022 rok gwiazda rozpoczęła od zmian w swoim wizerunku. Najpierw artystka zaprezentowała fanom nową fryzurę, teraz poszła o krok dalej. Na wygolonej części głowy Demi pojawił się sporych rozmiarów pająk, stworzony przez popularnego tatuatora Doctora Woo. Demi nazywa bohaterkę swojej nowej dziary – „Babcią Pająkiem”.

– To Babcia Pająk nauczyła nas wielu rzeczy – napisał Lovato na swoim Story.Nauczyła nas garncarstwa i tkactwa. Nauczyła nas o ogniu, świetle i ciemności. Nauczyła nas, że wszyscy jesteśmy połączeni w sieci — każdy z nas ma swoje miejsce na tym świecie – napisał Lovato na swoim Story.

Demi Lovato to jedna z najpopularniejszych popowych artystek. Światową sławę przyniósł jej film Disneya „Camp Rock” z 2008 roku. Dwa lata później do kin trafił sequel, „Camp Rock 2: The Finak Jam”. Również w 2008 ukazał się debiutancki album Lovato, „Don’t Forget”. Następnie artystka wydała jeszcze pięć płyt. Ostatnia z nich, „Tell Me You Love Me”, ukazała się w 2017 i przyniosła hit „Sorry Not Sorry”. Do innych wielkich przebojów Demi należą „Cool for the Summer”, „Heart Attack”, „Neon Lights” czy „Really Don’t Care”.

Polecane

Share This