Demi Lovato wyznała, że straciła dziewictwo w wyniku gwałtu


2021.03.17

opublikował:

Demi Lovato wyznała, że straciła dziewictwo w wyniku gwałtu

fot. kadr z wideo

Demi Lovato nie stroni od mocnych wyznań. W serialu dokumentalnym „Demi Lovato: Tańcząc z Diabłem” wokalistka mówi m.in. o swoim uzależnieniu od narkotyków, depresji i próbie samobójczej. W produkcji, która zadebiutowała wczoraj na SXSW, a od 23 marca będzie dostępna na YouTube artystka dzieli się także innym wstrząsającym wyznaniem – jako piętnastolatka Demi straciła dziewictwo w wyniku gwałtu. Artystka pracowała wówczas na planie produkcji realizowanej dla Disney Channel. Wokalistka ma na swoim koncie udział w kilku filmach i serialach Disneya – „Programie ochrony księżniczek”, „Camp Rock”, „Słoneczna Sonny” czy „Gdy zadzwoni dzwonek”. Wokalistka nie chce zdradzać, kto był oprawcą, wyznała jedynie, że był to ktoś z ekipy, ponieważ będąc na planie musiała oglądać napastnika każdego dnia.

Byłam wtedy częścią grupy Disneya, publicznie przekonywałam wszystkich, że będę czekać z tym do ślubu – mówi Lovato, przypominając, że jako gwiazdka produkcji Disneya nosiła tzw. „pierścień czystości”, będący deklaracją wstrzemięźliwości seksualnej do ślubu. Podobne pierścienie nosili Miley Cyrus, Selena Gomez czy bracia Jonas.

Sprawdź także: Jak wygląda współpraca Natalii Szroeder i Quebonafide? „Muzycznie ja jestem lepsza”

Już w zwiastunach „Demi Lovato: „Tańcząc z Diabłem” nie brakowało mocnych wyznań wokalistki. Gwiazda przyznawała w nich m.in., że przeszła trzy udary i zawał. – Lekarze powiedzieli mi, że 5-10 minut i byłoby za późno – deklarowała wspominając tamte wydarzenia Lovato. Jednym z najważniejszych wątków podjętych przez twórców dokumentu, jest kwestia uzależnienia wokalistki od narkotyków. W 2018 roku informowaliśmy o tym, że Demi trafiła do szpitala po przedawkowaniu. Teraz za sprawą serialu będziemy mieli okazję poznać kulisy jej zmagań z używkami.

Doszło do uszkodzenia mózgu i efekty tego odczuwam do dziś. Nie prowadzę samochodu, bo mam puste pola w zasięgu wzroku. Przez długi czas nie mogłam nawet czytać. Jak już mi się udało cokolwiek przeczytać, to był to dla mnie ważny moment, bo dwa miesiące po fakcie wszystko wciąż było rozmyte – mówi o swoich problemach Demi.

Polecane

Share This