Deobson – „Patrzę na świat” feat. HuczuHucz, Zeus (wideo)

Trzeci klip promujący album "Oddycham".


2013.09.20

opublikował:

Deobson – „Patrzę na świat”  feat. HuczuHucz, Zeus (wideo)

Nowy krążek Deobsona trafi do sklepów 11 października. Teledysk towarzyszy piosence „Patrzę na świat” z gościnnym udziałem HuczuHucza oraz Zeusa i ze skreczami DJ-a Ace`a. Muzykę wyprodukował – podobnie jak przy okazji poprzednich singli – Bob Air. Deobson poproszony o komentarz do najnowszego teledysku powiedział: Wszystko jest w rapie. Nie trzeba nic więcej dodawać.

{reklama-hh}

Deobson po kilkuletniej nieobecności wraca z drugim legalnym albumem, zatytułowanym `”Oddycham”. Będzie to krążek całkowicie różny od młodzieńczego, imprezowego i w sporej części beztroskiego debiutu. To materiał, który powstał szybko, naturalnie, w potrzebie wyrzucenia z siebie emocji i bez chłodnych kalkulacji. Co najważniejsze, nie ma tu mowy o koniunkturalnym wyczuciu boomu, z czym często mamy do czynienia, a temat ten wyjaśniony krótko i dobitnie jest już w pierwszym singlu.

„Oddycham” to materiał mocny, osobisty, będący prywatnym katharsis i rozliczeniem z ciężkimi przejściami ostatnich miesięcy. Bez śledzenia trendów, podejmowania łatwych wątków i upraszczania przekazu – 100% naturalnych emocji, co spotykamy dziś coraz rzadziej. Nie miałem w planach nagrania płyty, ale na początku roku poczułem, że musze z siebie wyrzucić parę spraw, które zaprzątały mi mocno głowę. Nawet dla mnie zaskoczeniem było to, że z dnia na dzień powstawały kolejne numery i w pewnym momencie uznałem, że chyba warto spiąć to w większą całość – komentuje sam Deobson. W tym, by powrót miał odpowiedni rozmach rapera wsparła plejada cenionych postaci, zarówno za mikrofonem (Zeus, Te-Tris, HuczuHucz, Rover, Shot, Eskaubei, Tek`) jak i na bitach (BobAir, Pawbeats, PTK, Karaś). „Oddycham” ukaże się nakładem UrbanRec.

Polecane