Depeche Mode: Z biletem Ticketpro do Bratysławy


2009.06.15

opublikował:

Depeche Mode: Z biletem Ticketpro do Bratysławy

Oto komunikat, jaki otrzymaliśmy od firmy Ticketpro Polska:

„Ticketpro Polska oferuje wszystkim posiadaczom biletów na odwołany koncert Depeche Mode w Warszawie, zakupionych w sieci Ticketpro, możliwość wymiany ich bez żadnych dodatkowych kosztów na koncert Depeche Mode, który odbędzie się w Bratysławie już za kilka dni – 22 czerwca 2009 roku.

Chociaż ceny biletów na koncert w Bratysławie są wyższe od cen na koncert w Warszawie to Live Nation we współpracy z Depeche Mode i Ticketpro zapewnia, że będziecie Państwo mogli spędzić ten ekscytujący wieczór ze swoim ukochanym zespołem bez dodatkowych kosztów – za cenę biletu na koncert w Warszawie!

Wymiany biletów można dokonać tylko i wyłącznie w punkcie sprzedaży Ticketpro, w którym zakupili Państwo bilety.

Wszystkich tych, którzy nie mogą udać się do jednego z punktów sprzedaży Ticketpro ale nadal chcą uczestniczyć w koncercie w Bratysławie, prosimy aby zarejestrowali się na stronie http://presale.ticketpro.pl/depeche.php a w dniu koncertu 22 czerwca 2009 r. zgłosili się w Bratysławie z biletami na warszawski koncert oraz dokumentu tożsamości wraz ze zdjęciem w specjalnej kasie oznaczonej logiem Ticketpro Polska! Państwa bilety zostaną wymienione natychmiast.

Życzymy Państwu udanego koncertu!”

Polecane

Share This