Desiigner, podopieczny Kanye Westa, wydał debiutancki mixtape. Oto nowa gwiazda rapu?


2016.06.30

opublikował:

Desiigner, podopieczny Kanye Westa, wydał debiutancki mixtape. Oto nowa gwiazda rapu?

Autor przeboju „Panda” zaprezentował właśnie pierwszy mixtape.

Krążek miał początkowo nosić znamienny tytuł – „Trap History Month” – ale ostatecznie Desiigner zmienił go na „New English”. Płyta miała premierę na nowojorskiej imprezie sponsorowanej przez TIDAL. To właśnie w tym serwisie streamingowym materiał jest dostępny. Jednym z producentów wykonawczych całości jest Mike Dean, wieloletni współpracownik Kanye Westa i jedna z osób odpowiedzialnych za brzmienie wytwórni GOOD Music.

Sam Desiigner przekonuje, że „New English” jest jedynie wstępem do pierwszego oficjalnego albumu – „The Life of Desiigner”, w tytule nawiązującym do tegorocznego krążka Westa, „The Life of Pablo”. Płyta ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Styl rymowania Desiignera porównywany jest często do Future’a, czego 19-latek z Brooklynu jest doskonale świadomy. „Nie chcę, by zabrzmiało to śmiesznie, ale może pewnego dnia to Future nauczy się czegoś ode mnie”, mówił w jednym z wywiadów.

Skąd możecie kojarzyć Desiignera? Na przykład z przeboju „Panda”, który został też wykorzystany w numerze Kanye Westa „Father Stretch My Hands Pt. 2” z „The Life of Pablo”.

Polecane

Share This