„Detox” – Popek gościem Kubańczyka


2021.03.07

opublikował:

„Detox” – Popek gościem Kubańczyka

fot. YouTube

Zgodnie z zapowiedzią Kubańczyk opublikował klip do premierowego kawałka „Detox”, w którym gościnnie pojawił się Popek. Raper wrzucił wideo do sieci po gali Fame MMA 9, podczas której zdobył pas mistrzowski, demolując Marcina Malczyńskiego w pierwszej minucie walki. „Detox” to kolejny singiel zapowiadający planowaną na 26 marca płytę „Młody kot”, którą nadal możecie zamawiać na preorder.pl. Obok standardowego wydania album doczekał się wersji w pakiecie z koszulką, bluzą, worko-plecakiem oraz poprzednim albumem „Cały ja”. Kubańczyk przygotował także box, w którym znajdziecie maseczkę, przypinkę, wlepki oraz specjalne pudełko. Dodatkowo w tym wydaniu znajdzie się w nim również zdrapka, w której do wygrania jest dzień z Kubańczykiem dla jednej osoby, pierwszy nielegal rapera „Dzień po dniu”, trzy zaproszenia na plan klipu artysty oraz dziesięć rozmów telefonicznych z nim.

Sprawdź także: Dlaczego słowo „p***ł” zniknęło z kawałków Słonia?

Ciężka praca i spełnianie marzeń – tak krótko można opisać nadchodzący album Kubańczyka „Młody kot”.

Raper pochodzący ze Stargardu przychodzi z ogromną dawką motywacji opisując swoje przeżycia i przemyślenia od momentu pierwszych nagrywek w szafie po przeprowadzkę do Warszawy. Jak sam mówi – mimo coraz większej popularności i wielu pokus czekających na młodych artystów (szczególnie w takim mieście jak Warszawa) staram się być w tym wszystkim dalej chłopakiem z osiedlowej ławki, który udowadnia, że bez wielkich nakładów finansowych można w dzisiejszych czasach osiągnąć ogromny sukces.

Jak zwykle przekrój płyty jest naprawdę szeroki: bangery, mocny rap oraz to z czego Kubańczyk słynie czyli melodyjne i chwytające za serce rapowe ballady.

Polecane

Share This