DGE x Matheo: „Po trzecim utworze będziecie musieli zrobić przerwę w odsłuchu”


2019.02.02

opublikował:

DGE x Matheo: „Po trzecim utworze będziecie musieli zrobić przerwę w odsłuchu”

foto: facebook.com / Matheo Productions

Wygląda na to, że mixtape donGURALesko i Matheo wkrótce ujrzy światło dzienne. Producent poinformował, że zapowiedziane we wrześniu wydawnictwo “Wrony i protony” jest już gotowe. Wkrótce powinniśmy spodziewać się pierwszych zapowiadających go singli.

Jest to najlepszy mixtape, jaki powstał i powstanie, ale nie do końca, bo mamy tyle materiału i pomysłów, że w sumie mogliśmy zrobić dwa mixtape’y, a że na płycie CD mieści się bodajże max 86 min. muzyki, musieliśmy iść na ustępstwa – komentuje Matheo. – Nie do końca jest to mixtape, ponieważ wszystko na nim jest autorskie – dodaje producent.

Czego możemy się spodziewać po „Wronach i protonach”? – Maksymalna ilość skreczy, podwójny hosting oraz nigdy nie będziecie pewni, co się wydarzy po następnym numerze, nawet czytając tracklistę – obiecuje Matheo. Artysta zapewnia, że wszyscy goście są „zajebiści” i że wszyscy „nagrali życiówki”. – Po trzecim utworze będziecie musieli zrobić przerwę w odsłuchu z uwagi na intensywność przepływu danych – zapowiada.

Obaj artyści mają także inne plany na 2019. Matheo szykuje nowy materiał z Sobotą, natomiast DGE zapowiedział na wiosnę premierę albumu „Latające ryby”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz „Matheo” Schmidt (@officialmatheo)

Polecane

Share This