Diamentowa płyta w 10 tygodni. Modelki nie zwalniają tempa

MODELKI i Vłodarski stworzyli prawdziwy hit lata 2024


2024.06.26

opublikował:

Diamentowa płyta w 10 tygodni. Modelki nie zwalniają tempa

Foto: Mateusz Wowro

„Chyba że z Tobą” ukazało się w kwietniu tego roku i od razu stało się viralowym hitem na wszystkich platformach muzycznych. Do dziś utrzymuje się na 1. miejscu najpopularniejszych teledysków na polskim YouTube z łącznym wynikiem 27 mln wyświetleń.

Utwór ma ponad 23 mln streamów w Spotify i cały czas znajduje się w pierwszej piątce zestawienia Top 50 Polska. Zdobycie odznaczenia diamentowej płyty zajęło tylko 10 tygodni.
Hit przykuł uwagę Jax Jones, światowej klasy DJa z Wielkiej Brytanii, który postanowił ją zremiksować i tego samego dnia wystąpił z Modelkami na dachu jednego z warszawskich biurowców.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ariana Grande chciałaby zjeść kolację z seryjnym mordercą, który zabij i zjadł 17 osób?

– Zakochałem się w tej piosence tak bardzo, że zacząłem nad nią pracować jeszcze przed spotkaniem z Modelkami. Chciałem im zrobić niespodziankę i zobaczyć ich reakcję. Remiks dokończyliśmy razem i jeszcze tego samego wieczoru wykonaliśmy go na rooftopie w Warszawie. Świetna zabawa – mówi Jax Jones.

“Chyba że z Tobą” jest pierwszym z trzech letniaków, który zespół przygotował na wakacje 2024. Następnie ukazało się “HIFI (7 Bieg)” na samplu legendarnego hitu “Hi-Fi” zespołu Wanda i Banda.

Premiera nowej piosenki Modelek zaplanowana jest na 5 lipca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MODELKI (@modelkiontop)

Polecane

Share This