Diddy chce kupić drużynę NFL

Diddy jest bogaty, ale nie aż tak, by mieć na własność klub NFL.


2018.03.16

opublikował:

Diddy chce kupić drużynę NFL

fot. mat. pras.

W sieci pojawiły się głosy szyderstwa, gdy Diddy oświadczył, że chce kupić klub NFL Carolina Panthers. Raper mógłby wejść w posiadanie mniejszościowego pakietu udziałów przy współpracy=-098z koszykarzem Stephenem Currym.

Raper i multimilioner Sean „Diddy” Combs oraz zawodnik Golden State Wariors Stephen Curry należą do grupy wpływowych ludzi, w których miliarder z branży handlu elektronicznego – Michael Rubin widzi potencjalnych właścicieli mniejszościowych pakietów udziałów, w klubie Carolina Panthers, który chce kupić – informuje ESPN.

Rubin, który jest także współwłaścicielem Philadelphia 76ers oraz New Jersey Devils, jest jedną z trzech osób walczących o zakup Panthers. Forbes wycenił klub z Karoliny na 2,3 miliarda dolarów, jednak ostateczna cena może być niższa. Grupa właścicieli zespołu może obniżyć tę kwotę nawet o 30%.

Procent udziałów jakie posiadaliby Diddy i Curry, gdyby Rubin stał się właścicielem Panter nie został ujawniony. Majątek Puffa to ponad 820 milionów dolarów, a Stepha około 50 milionów.

W zeszłym raper wyjawił chęć zakupu klubu NFL. Wyznał także, że sprowadzi do klubu Colina Kaepernicka, co znacząco poprawi wyniki zespołu.

Polecane