Diddy oskarżony o wyznaczenie nagrody za głowę kobiety, którą postrzelił w twarz

Co wydarzyło się w nocnym klubie w 1999 r.


2024.07.09

opublikował:

Diddy oskarżony o wyznaczenie nagrody za głowę kobiety, którą postrzelił w twarz

fot. mat. pras.

Czy Diddy może mieć jeszcze większe kłopoty? Tak. Kobieta, którą w 1999 r. postrzelił w twarz, oskarża szefa Bad Boy Records o wyznaczenie nagrody za jej głowę. Natania Reuben przekonuje, że po tym, jak otrzymała 1,8 mln dolarów odszkodowania, Diddy zlecił zamordowanie jej, co zmusiło kobietę do ucieczki z rodzinnego Brooklynu.

25 lat temu w nocnym klubie doszło do strzelaniny, w wyniku której Shyne, pochodzący z Belize raper, a dziś polityk i aktywista, został skazany na karę więzienia za postrzelenie kobiety. Po latach Reuben przyznała, że to nie Shyne do niej strzelał tylko Diddy. W opublikowanym przed kilkoma dniami przez The Art Of Dialogue wywiadzie kobieta przekonuje, że Sean Combs szukał zemsty i dlatego zlecił zabicie jej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nicki Minaj w ostatniej chwili odwołała występ na jednym z europejskich festiwali

Urodziłam się na Brooklynie, dorastałam tam i prawdopodobnie zostałabym tam przez całe życie, ale otrzymałam z biura prokuratora okręgowego informację o tym, że wyznaczono nagrodę za moją głowę. Zadzwoniłam do kogo się dało, ponieważ wyjrzałam przez okno i zobaczyłam cztery SUV-y z przyciemnianymi szybami. Co miałam zrobić? Siedzieć i czekać, aż po mnie przyjdą, czy poddać się woli ludzi, którzy mają na względzie moje dobro i przenieść siebie oraz rodzinę w bezpieczne miejsce? – wspomina Reuben.

Kobieta podkreśla, że fakt iż to Diddy do niej strzelał, nie oznacza, że Shyne jest niewinny. – Shyne mnie nie postrzelił, ale też jest oszustem. Wszyscy mówią: „och, wiedzieliśmy, że Shyne jest niewinny”. Niczego nie wiedzie, bo on jest daleki od niewinności – mówi.

Do sprawy odniósł się również sam Shyne. Raper w 2001 r. został skazany na dekadę więzienia, które finalnie opuścił w 2009 r. – Kiedy słyszę, jak ofiara mówi, że to Diddy ją postrzelił, otwiera to moje rany. Przecież przez cały czas to powtarzałem. Wszyscy wiedzieli, że byłem ofiarą, ale moi przeciwnicy polityczni próbowali zrobić ze mnie przestępcę. Wiedzieli, że byłem młodym dzieciakiem, który wziął na siebie winę Diddy’ego – powiedział.

Polecane

Share This