Die Antwoord odpowiadają Eminemowi


2018.09.07

opublikował:

Die Antwoord odpowiadają Eminemowi

foto: mat. pras.

Eminem zaczepił Die Antwoord na dwóch ostatnich płytach. W „Untouchable” z „Revival” rapował „I’d rather hear ’em say Die N-word than Die Antwoord”, tymczasem na wydanym w ubiegłym tygodniu „Kamikaze” wraca do tego, że niepoprawnie wymawiał nazwę zespołu, tłumacząc, że wciąż nie może mu ona przejść przez gardło. Em wytyka także Ninjy, że jego dziewczyna i matka jego dziecka spotykała się z DJ-em Muggsem, który współpracował kilka lat temu z Die Antwoord.

Jesteś taki zabawny – odpowiada Eminemowi Ninja. Na kanale Die Antwoord pojawił się freestyle a capella, w którym Ninja tłumaczy Eminemowi, że Yo-landi nie jest jego dziewczyną, a jedynie przyjaciółką, która go kocha, podkreśla także, że związek Yo-landi i Muggsa był w pełni jawny i nie nie było mowy o zdradzaniu na boku.

Ninja nie Eminemowi kąśliwych uwag. Zwraca uwagę na to samo, co raperowi z Detroit wytknął kilka dni wcześniej Machine Gun Kelly, nawijając, że Marshall znacznie lepiej rapował kiedy brał narkotyki, poza tym naśmiewa się z botoksu Eminema i mówi, że jego rymy nie trafiają już do dzieciaków.

 

Polecane

Share This