Diox ocenia wersy Koldiego


2022.11.06

opublikował:

Diox ocenia wersy Koldiego

foto: P. Tarasewicz

Na kanale Rapnews pojawił się nowy odcinek programu Oceń Wersy, w którym raperzy analizują linijki nawinięte przez kolegów ze sceny. Siwydym nie informuje ich o tym, czyje wersy czytają, więc czasem bywa zabawnie. Dla przykładu w nowym odcinku, którego gościem jest Diox, raper do samego końca jest przekonany, że fragment „Streetlife” Księcia Kapoty to jest jego tekst. Biorąc pod uwagę, że to właśnie Diox wprowadził Kapotę na scenę, rodzi to naturalnie pytania o to, czy przypadkiem nie pisał również tekstów jego kawałków. W pewnym momencie (3:18) pojawia się fragment zwrotki Koldiego z kawałka „Stifłonda” Alcomindz:

„Węże posypane, to se dzi**o je*nę / Rura się przesuwa, wciągam wszystko – Zelmer / Operacja „Cobra”, wężów cała torba / Parę wysypanych to se dziwko je***m / Pod gorzałę trochę mnie ch***wo weszet / Aż w bita żem ch***wo weszet / Tobie i bez wódy by ch***wo weszet / Nie umiesz się bawić wężem j***ny lamusie”.

Diox szybko rozszyfrował autora. – Przecież to jest Koldi. Wiem, bo kojarzę już ten motyw. Ale ten początek zajebisty, śmieszny – powiedział, przyznając ocenę 2/5.

Polecane

Share This