Diset zaprezentował nowy singiel


2019.12.04

opublikował:

Diset zaprezentował nowy singiel

fot. kadr z wideo

Diset opublikował klip do premierowego kawałka „Benzyna”. Wyprodukowany przez SoDrumatica numer zapowiada znakomicie zapowiadający się synthwave’owo-rapowy album „Drive”. W “Benzynie” gościnnie pojawia się NOSTALG1A – młoda wokalistka, która współpracowała między innymi ze Smolastym, EDM-owym duetem Diviners, Sher7ockiem czy ka-mealem.

Album “Drive” to pierwszy tego typu synthwave’wowo-rapowy projekt. Wciąż można zamawiać go w przedsprzedaży na www.diset.pl. Do pre-orderu dołączony jest mini-album “Overdrive”. To limitowane wydawnictwo, dostępne jedynie w specjalnych pakietach przedsprzedażowych razem z albumem “Drive” z dodatkowymi utworami i instrumentalami.

Długo wyczekiwany, trzeci solowy album Diseta to podróż do nowego świata, gdzie nostalgia miesza się z nowoczesnością, spokój z agresją, szybkość z bezruchem, a mrok ze światłem neonów. Premiera albumu odbędzie się 19 grudnia 2019 r.

Diset znany jest między innymi z czwartej edycji Młodych Wilków, współpracy z Quebonafide czy Rasmentalismem. Raper utrzymuje nową twórczość klimacie synthwave’u i elektroniki z lat 80., nawiązując m.in. do Kavinsky’ego czy Daft Punk, łącząc te elementy z nowoczesnym rapem.

Polecane


Share This