Ditroit zapowiadają swój debiutancki album (wideo)


2016.10.11

opublikował:

Ditroit zapowiadają swój debiutancki album (wideo)

„W oceanie chmur” to kolejny, zaraz po utworze „Niedotykalni” reprezentant tej spokojniejszej części nadchodzącego debiutu Ditroit. Teledysk powstał nad polskim morzem, w aurze wschodzącego i zachodzącego słońca. Trzy dni zdjęciowe przerodziły się w nowy teledysk, który produkował sam zespół. – To utwór o dążeniu do realizacji marzeń – komentuje Michał „Misiek” Kulniew, wokalista grupy – O tym, że wszystko jest możliwe, a jedyną barierą w ich realizacji jesteśmy my sami. Jednak ważne jest, żeby się przy tym nie zatracić i iść zgodnie z własnym sumieniem – dodaje.

Zespół Ditroit powstał na gruzach zauważonej m.in. na Festiwalu w Opolu w 2010 roku formacji Zero Procent. Istniejący od 2013 roku Ditroit przymierza się do wydania debiutanckiej płyty zatytułowanej „Odpalamy”.

Początki zespołu Ditroit sięgają połowy 2013 roku. To, co z założenia miało być niezobowiązującym projektem studyjnym, za sprawą powstałej chemii i niesamowitej atmosfery wśród muzyków, przerodziło się w regularny zespół, jeszcze przed końcem prac nad pierwszym utworem. Obecnie zespół w swoim studiu kończy mixy debiutanckiego krążka, którego premierę ogłosi niebawem.

 

Polecane

Share This