DJ Cassidy – „Calling All Hearts” ft. Jessie J & Robin Thicke (wideo)


2014.03.07

opublikował:

DJ Cassidy – „Calling All Hearts” ft. Jessie J & Robin Thicke (wideo)

DJ Cassidy to najpopularniejszy DJ w USA. Grywał na imprezach organizowanych od Hollywood po Biały Dom (jako oficjalny DJ podczas jednego z Balów Inauguracyjnych prezydenta Baracka Obamy).

Lista sław, dla których grał DJ Cassidy jest imponująca – od Jaya Z i Beyoncé, Oprah Winfrey po Jerry’ego Seinfelda. Regularnie występuje na imprezach organizowanych przez marki: Louis Vuitton, Victoria’s Secret, Nike czy Billboard. W ubiegłe wakacje występował razem z Justinem Timberlake’iem i Jay Z w ramach ich amerykańskiej trasy koncertowej.

Utwór „Calling All Hearts” zapowiada debiutancką płytę „Calling All Star”, która ma ukazać się w maju. Według zapowiedzi DJ-a Cassidy’ego, będzie to hołd dla muzyki przełomu lat 70. i 80. Na krążku celowo nie wykorzystano współczesnych technik produkcyjnych, jak np. sampling.

Cassidy dla Rolling Stone: Cztery lata temu rozpocząłem misję, której celem jest przywrócenie najwspanialszej i najbardziej uniwersalnej muzyki dance na fale radiowe, do życia klubowego i na parkiety.

Polecane

Share This