DJ Decks nie zawalczy z Alberem Sosnowskim. Zastąpi go mistrz Europy wagi ciężkiej


2021.05.08

opublikował:

DJ Decks nie zawalczy z Alberem Sosnowskim. Zastąpi go mistrz Europy wagi ciężkiej

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Po imponującym debiucie w MMA w trakcie gali FFF 2 DJ Decks nie miał okazji wrócić do oktagonu. Rozwój federacji, której barwy reprezentował producent, zahamowała pandemia koronawirusa i na ten moment jej przyszłość pozostaje niejasna. Sam Decks zapytany pod koniec ubiegłego roku, czy dołączyłby do Fame MMA, odparł, że nie będzie walczył tam gdzie Marcin Najman. W lutym jeden z fanów zadał podobne pytanie – wówczas artysta odparł, że włodarze Fame MMA nie są nim zainteresowani.

Pierwszy pojedynek po debiucie

Jaka będzie przyszłość DJ-a Decksa w sportach walki, tego na razie nie wiemy. W połowie kwietnia dowiedzieliśmy się za to, że już w czerwcu poznańskiego weterana miała czekać kolejna, tym razem charytatywna walka. Decks miał się pojawić na gali braci Collins, by stoczyć pojedynek bokserski z Albertem „Dragonem” Sosnowskim.

Do walki Decksa z Sosnowskim jednak nie dojdzie. Producent poinformował o tym na swoich social mediach:

– Niestety choróbsko pokrzyżowało mi plany przygotowań do „walki” z @albert_dragon_sosnowski i chociaż miała to być oczywiście walka pokazowa bez sensu było mi wychodzić do ringu zupełnie nie przygotowanym 🤷🏻‍♂️ Pozdrawiam i zapraszam do wspierania fundacji @fundacjabracicollins ✌️👊 – napisał na Instagramie Decks.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dj Decks (@djdecks)

 

Kto zastąpi DJ Decksa?

– Mimo ogromu starań i czekania do ostatniej chwili, niestety z powodów zdrowotnych @djdecks musiał zrezygnować z wystąpienia na czerwcowym Collins Charity Fight Night. Darku, życzymy Ci zdrowia i liczymy, że jeszcze wrócimy rozmowy przy okazji kolejnej gali. 🤝

Wiemy, że walka Dj Decks vs Dragon Sosnowski wywołała u Was ogromne emocje i wiele osób liczy na starcie prawdziwej wagi ciężkiej, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaproponować Wam zastępstwo godne oczekiwań. Tylko czy starcie dwóch mistrzów Europy wagi ciężkiej federacji EBU zasługuje na miano „zastępczej”?

Już 2 czerwca 2021 roku, w warszawskim @marriottwarsaw w @championswarsaw zmierzą się @przemek_saleta oraz @albert_dragon_sosnowski. Panowie walczą pro bono, by wspierać beneficjentów Fundacji Braci Collins, mimo to gwarantują spotkanie w 100% na poważnie. 🥊 – czytamy na Instagramie Fundacji Braci Collins.

Polecane

Share This