DJ Decks o okolicznościach nawiązania współpracy z Eldo


2018.05.28

opublikował:

DJ Decks o okolicznościach nawiązania współpracy z Eldo

foto: P. Tarasewicz

W najbliższy piątek do sklepów trafi „Mixtape 6” DJ-a Decksa. Wśród gości znaleźli się Eldo i Jotuze z Grammatika. Biorąc pod uwagę konflikt między Peją, z którym Decks przez lata współtworzył Slums Attack, a grupą Parias, w skład której wchodzili Eldo, Włodi i Pelson, fakt iż Eldo dograł się na „Mixtape 6” można uznać za zaskoczenie. W przeprowadzonym Przez Proceente dla Rap News wywiadzie DJ Decks opisuje okoliczności nawiązania współpracy w następujący sposób:

Napisałem po tych wcześniejszych ekscesach na naszej linii, po dissach nie dissach. Między nami nie było kontaktu. Spotkałem się z Leszkiem kilka razy na turnieju rugby. Chwilę pogadaliśmy. Napisałem mu kiedyś tam wiadomość, za pierwszym razem nie za bardzo był chętny. Potem, po jakimś dłuższym czasie, znowu mu coś napisałem, mówię: „Weź nie rób scen, coś tam coś tam”. „Ha ha ha, uśmieszki, dobra” – zaproponował: „Może Grammatik?”. No i tak to się stało.

Decks śmieje się, że napisał również do Sokoła. – Dawaj, bierzemy Jędkera, WWO na mixtapie – wspomina własną wypowiedź producent. Niestety, Sokół nie podjął tematu.

W środę w sieci pojawi się nowy klip promujący „Mixtape 6”. W kawałku „Nie dla dzieci” gościnnie udzielili się Paluch i Borixon.

 

Polecane

Share This