DJ Decks przedstawił kolejnego gościa nadchodzącego wydawnictwa


2021.05.03

opublikował:

DJ Decks przedstawił kolejnego gościa nadchodzącego wydawnictwa

DJ Decks droczy się z fanami, przedstawiając drugiego gościa swojego nadchodzącego projektu. Ostatnio producent zdradził, że na szykowanej na czerwiec epce usłyszymy Małacha, teraz poinformował, że pojawi się na niej także Sarius. Dlaczego piszemy, że Decks się droczy? Ponieważ znamy już dwóch gości, ale nadal nie wiemy, kto będzie współgospodarzem wydawnictwa. Już kilka miesięcy temu poznański weteran zdradził, że szykuje epkę z raperem, ale do dziś nie ujawnił, z kim.

Preorder epki ma ruszyć jeszcze w maju. Producent pracuje także nad wydaniem winylowej wersji swojego ostatniego dużego wydawnictwa – „Mixtape’u 7”.

Sprawdź także: KęKę: Za moich czasów zobaczyć gdzieś trzeźwego ojca, co wszystko ogarnia i dobrze zarabia, i pomóc gotowy to jak widzieć jest jednorożca”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dj Decks (@djdecks)

Decks wraca do walki

Epka DJ-a Decksa i tajemniczego rapera pojawi się na rynku w czerwcu. W tym samym miesiącu producenta czeka kolejna walka sportowa. Artysta pojawi się na gali braci Collins, by stoczyć charytatywny pojedynek bokserski z Albertem „Dragonem” Sosnowskim. – Wiem o tobie wszystko – komentował ogłoszenie Decks, nawiązując do cytatu z kultowego filmu „Najlepsi z najlepszych”.

Co powiecie na takiego rywala dla Decksa? Na tej samej gali wystąpią m.in. Kazimierz Marcinkiewicz (tak jest, były premier zmierzy się z Rafałem Collinsem), Joanna Jędrzejczyk i Liber. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w Champions Sports Bar Restaurant w Marriott Warsaw Hotel.

Polecane

Share This