DJ Decks przedstawił pierwszego gościa swojego nadchodzącego wydawnictwa


2021.04.30

opublikował:

DJ Decks przedstawił pierwszego gościa swojego nadchodzącego wydawnictwa

fot. P. Tarasewicz

Od momentu zasilenia szeregów StoproRap DJ Decks zdążył już wydać „Mixtape 7”, który wkrótce ma się doczekać także wersji winylowej. Na ten rok producent zaplanował kolejne wydawnictwo, tym razem w formule raper + producent, do której przyzwyczaił fanów przez lata współpracy z Peją. Decks już na początku 2021 roku zapowiedział, że taki materiał pojawi się w tym roku, teraz zdradza, że prawdopodobnie pod koniec maja ruszy jego przedsprzedaż.

Problemem pozostaje to, że nadal nie wiemy, z kim Decks nagrywa epkę. Wśród spekulacji fanów najczęściej pojawiała się ksywka Shelleriniego, ale wymyślony przez producenta hashtag #nienagrywamepzshellerem rozwiał nadzieje. DJ Decks nie zdradza, kto będzie współgospodarzem epki, przedstawia za to pierwszego gościa zaproszonego do współpracy. Na niezatytułowanym jeszcze wydawnictwie usłyszymy Małacha, który pojawiał się już na trzech ostatnich mixtape’ach poznanianina.

Sprawdź także: Asfalt wznawia debiut Płomienia 81, dodając do niego bardzo nietypowy gadżet

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dj Decks (@djdecks)

Decks wraca do walki

Epka DJ-a Decksa i tajemniczego rapera pojawi się na rynku w czerwcu. W tym samym miesiącu producenta czeka kolejna walka sportowa. Artysta pojawi się na gali braci Collins, by stoczyć charytatywny pojedynek bokserski z Albertem „Dragonem” Sosnowskim. – Wiem o tobie wszystko – komentował ogłoszenie Decks, nawiązując do cytatu z kultowego filmu „Najlepsi z najlepszych”.

Co powiecie na takiego rywala dla Decksa? Na tej samej gali wystąpią m.in. Kazimierz Marcinkiewicz (tak jest, były premier zmierzy się z Rafałem Collinsem), Joanna Jędrzejczyk i Liber. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w Champions Sports Bar Restaurant w Marriott Warsaw Hotel.

Polecane

Share This