DJ Decks trolluje Grubego Mielzky’ego

Producent wypomina Mielonowi numer sprzed paru lat, odnosząc go do dzisiejszej premiery.


2023.01.19

opublikował:

DJ Decks trolluje Grubego Mielzky’ego

fot. P. Tarasewicz

Wiem, że to uszczypliwe, ale z tego co wiem, nagrał z Leosią, a dla mnie kolejne lata nie ma czasu, po wielkich deklaracjach i chęciach nagrania – mówił o Mielzkym w podcaście Flintesencja DJ Decks. Po premierze singla „Malibu Barbie” promującego projekt „club2020” temat wraca.

We wspomnianym kawałku obok Mielzky’ego pojawili się Young Leosia, Otsochodzi, Oki, Taco Hemingway i Dwa Sławy. Decks wykorzystał premierę, by zagrać reprezentantowi 2020 na nosie. Producent przypomniał na swoim fanpage’u głośny swego czasu singiel „Nowy klasyk”, w którym raper otwarcie krytykował m.in. Otsochodzi, Żabsona, Tedego, Wac Toję czy reprezentantów SBM Labelu z wyłączeniem Białasa i Solara. „W „Patrol” wziąłem Janka, ślicznie leciał w ‚Bon voyage’ / Dzisiaj słucham go i myślę „przestał jarać, zaczął ćpać” – nawijał o Otsochodzi w numerze otwierającym „Komika z depresją” Mielon, a dziś panowie łączą siły w „Malibu Barbie”, mimo iż Otso nadal jest daleko od stylówki z „Bon voyage” i raczej do niej nie wróci.

Decks sugeruje, że „Nowy klasyk” nie zestarzał się najlepiej, pisząc: – Świetny jest ten numer, które wersy najlepiej wam siadły?

I choć w komentarzach zastrzega, że „przecież nic nie mówi o numerze 2020”, to fajni odczytują jego wpis jednoznacznie.

Słuchaliście już „Malibu Barbie”?

 

Polecane

Share This