DJ Decks ujawnia kolejne szczegóły płyty


2017.12.31

opublikował:

DJ Decks ujawnia kolejne szczegóły płyty

foto: P. Tarasewicz

DJ Decks przyznał niedawno, że planowany na 2018 rok „Mixtape 6” będzie powrotem do tradycyjnej formuły płyty producenckiej. Na „piątce” zaproszeni przez Decksa raperzy opowiadali kolejne rozdziały historii dopisując zwrotki do nagranych wcześniej utworów i tworząc dzięki temu wyjątkowy koncept. Artysta deklarował, że chciałby pobawić się jeszcze taką konwencją, ale stanie się to dopiero przy okazji „siódemki”.

Pierwszych gości nadchodzącego „Mixtape’u 6” poznaliśmy już zimą. Decks publikował wówczas na Instagramie zdjęcia z Solarem i Białasem oraz Guziorem. Z czasem artysta odkrywał kolejne karty, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że do współpracy zaproszono m.in. donGURALesko, Quebonafide i Sitka. Wszystkich, którzy patrząc na wymienione ksywki obawiali się, że kojarzony z klasycznymi bitami Decks skupi się na nowoczesnych brzmieniach, artysta uspokajał w jednym z wywiadów mówiąc: – Będą musieli sprawdzić się w moich produkcjach, bo ja raczej w nowoczesną muzykę nie pójdę, bo nie umiem, nie czuję tego. Może instrumentale minimalnie pójdą w tym kierunku, ale raczej nie. W niektórych utworach połączę starszych z młodszymi, chcę nagrać też z raperami, z którymi jeszcze nie współpracowałem.

„Mixtape 6” ma się ukazać najpóźniej pod koniec kwietnia. Dokładną datę premiery mamy poznać 1 lutego. Póki co Decks przedstawił kolejnych gości i zapowiedział, w jakich konfiguracjach pojawią się na płycie. I tak np. Quebonafide spotka się z Sitkiem, VNM z Eripe, a Onar z Kobikiem i Bonsonem. Oto rozpiska podana przez DJ-a Decksa:

1. donGURALewsko/…
2. Solar/Białas
3. Guzior/……………………..
4. Sarius/Oxon
5. Sitek/Quebonafide/…….
6. Ero/Kuba Knap
7. VNM/Eripe
8. Onar/Kobik/Bonson
9. Małach/Rufuz/Kali
10. Sheller/Szpaku/………..
11. Otsochodzi/…………….
12. Paluch /………………….
13. ……………………………..

Polecane

Share This