DJ Decks wraca do walki. Poznaliśmy jego kolejnego przeciwnika


2021.04.15

opublikował:

DJ Decks wraca do walki. Poznaliśmy jego kolejnego przeciwnika

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Po imponującym debiucie w MMA w trakcie gali FFF 2 DJ Decks nie miał okazji wrócić do oktagonu. Rozwój federacji, której barwy reprezentował producent, zahamowała pandemia koronawirusa i na ten moment jej przyszłość pozostaje niejasna. Sam Decks zapytany pod koniec ubiegłego roku, czy dołączyłby do Fame MMA, odparł, że nie będzie walczył tam gdzie Marcin Najman. W lutym jeden z fanów zadał podobne pytanie – wówczas artysta odparł, że włodarze Fame MMA nie są nim zainteresowani.

Jaka będzie przyszłość DJ-a Decksa w sportach walki, tego na razie nie wiemy. Póki co dowiedzieliśmy się za to, że już w czerwcu poznańskiego weterana czeka kolejna, tym razem charytatywna walka. Decks pojawi się na gali braci Collins, by stoczyć pojedynek bokserski z Albertem „Dragonem” Sosnowskim. – Wiem o tobie wszystko – komentuje Decks, nawiązując do cytatu z kultowego filmu „Najlepsi z najlepszych”.

Co powiecie na takiego rywala dla Decksa? Na tej samej gali wystąpią m.in. Kazimierz Marcinkiewicz (tak jest, były premier zmierzy się z Rafałem Collinsem), Joanna Jędrzejczyk i Liber. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w Champions Sports Bar Restaurant w Marriott Warsaw Hotel.

Sprawdź także: Czy Malik Montana zamierza walczyć w barwach swojej federacji? Raper odpowiada

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dj Decks (@djdecks)

Polecane

Share This