DJ Jekey i WWO w Palladium

17 kwietnia w klubie Palladium wystąpią: pochodzący z Francji wielokrotny mistrz Hiszpanii i wicemistrz świata DMC - DJ Jekey oraz czołowa polska kapela hip-hopowa WWO


2009.04.05

opublikował:

DJ Jekey – został wicemistrzem świata DMC 2002 w kategorii World Supremacy. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Nas, Redman, Method man, Busta Rhymes i wielu innych. Obecnie jest rezydentem klubu Pacha na Ibizie oraz najlepszego klubu Barcelony – Catwalk. Miksuje także w najlepszych klubach Szawajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii, Bułgarii, USA. Nadal zbiera prestiżowe nagrody: DJ Awards 05 w kategorii Best Urban na Ibizie, Best DJ Hip Hop Hiszpania. Jego występy to żywe połaczenie dźwięku i obrazu – Video Mix Live.

http://www.djjekey.com/ 

WWO – czyli rapujący Jędker i Sokół oraz DJ Deszczu Strugi. W roku 2000 zespół nagrał pierwszy album `Masz i pomyśl`. Krążek rozszedł się w dużym nakładzie i stał się klasykiem gatunku. W roku 2002 powstał drugi album grupy- `We własnej osobie”, którego produkcją zajęła się czołówka polskich producentów oraz francuski duet producencki Reego i Doltz. Po wielkim sukcesie drugiego krążka WWO ugruntowało swoją pozycję na polskim rynku hip-hopowym i potwierdziło swoje miejsce w ścisłej czołówce.

http://www.wwo.com.pl/

Miejsce: Palladium, ul. Złota 7/9

Start: 20:00

Ceny biletów: 45 PLN (w dniu koncertu 55 PLN)

Miejsca sprzedaży biletów: Eventim, Bileterie Empik.

Po koncercie zapraszamy na afterparty w klubie The Shot.

Więcej informacji na temat koncertu na: http://www.farafinastudio.com/

Polecane