DJ Macu i MłodyGrzech zapowiadają nowy mixtape


2015.03.26

opublikował:

DJ Macu i MłodyGrzech zapowiadają nowy mixtape

DJ Macu i MłodyGrzech szykują „SK8 Is GR8 mixtape” – pierwszą i jedyną w swoim rodzaju produkcję zawierającą wyjątkową selekcję muzyki związanej z miejskimi sportami ekstremalnymi, w szczególności z rolkami i deskorolką.

Pod koniec kwietnia w Polsce gra Dog Eat Dog i skoro mamy z nimi kontakt postanowiliśmy zrobić ciekawy projekt muzyczny związany ze skateboardingiem – komentuje Kamil „Jakuza” Jaczyński, dyrektor wykonawczy Wielkie Joł. Tu idealnie zgraliśmy się z California Skateshop i razem zdecydowaliśmy się wydać produkcję podkreślającą naszą fascynację takimi brzmieniami i jednocześnie w sposób oczywisty będącą dużym wyrazem uznania dla naszych amerykańskich przyjaciół i wspólnych muzycznych korzeni – dodaje Jakuza.

Za produkcję mixtejpu odpowiedzialny jest głównie DJ Macu, wspierany przez Młodego Grzecha w kwestii realizacji nagrań studyjnych oraz miksu i masteringu.

Postanowiłem zapytać wszystkich starych znajomych związanych z deskorolką – jakie kawałki kojarzą im się ze starymi czasami. Wyszło niesamowicie! Nie jest to łatwa muzyka do miksowania, ale jak już to sobie złożyliśmy, to poczuliśmy, że to jest to! – podsumowuje DJ Macu.

Jak zapewnia Wielkie Joł, płyta pojawi się 9 kwietnia w formie limitowanego CD, które będzie dostępne w California Skateshop.

Polecane

Share This