Dlaczego Bedoes i Białas spóźnili się ze swoimi szesnastkami? SBM Label odpowiada


2020.05.03

opublikował:

Dlaczego Bedoes i Białas spóźnili się ze swoimi szesnastkami? SBM Label odpowiada

Kilka dni temu Solar zainicjował akcję #Hot16Challenge i nominował m.in. Białasa oraz Bedoesa. Obaj raperzy wypuścili swoje szesnastki później niż w 72 godziny. Wytwórnia SBM Label wytłumaczyła dlaczego. Zarówno Bedoes jak i Białas, nagrali swoje zwrotki zaraz po otrzymaniu nominacji, ale mieli pewne plany co do wykorzystania szansy jakie stworzyła akcja #Hot16Challenge2.

Bedoes, zgodnie z ustaleniami, pierwotnie miał wrzucić swoją zwrotkę na ogromny międzynarodowy kanał, tłumacząc po angielsku na czym polega akcja. Ponad dwie doby negocjowaliśmy warunki. Mimo podkreślania charytatywnego aspektu, po drugiej stronie jednak nie było dobrej woli, na końcu okazało się, że publikacja miałaby kosztować 7 tys. dolarów. Zgodnie stwierdziliśmy, że w takim układzie akcja mija się z celem – mamy zbierać pieniądze, a nie je wydawać. Czas mijał nieubłaganie, wierzyliśmy jednak, że warto zaryzykować. Niestety nie udało nam się dojść do porozumienia – poinformowała wytwórnia SBM Label.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bedoes odpowiada na #Hot16Challenge2 i zasila konto zbiórki sporą kwotą

Z kolei Białas poza wsparciem zbiórki charytatywne postanowił także pomóc Bonusowi. Chciał nagrać pozdrowienia i nominacje od osadzonego rapera, ale niestety nie udało się tego zrobić. Jego szesnastka pojawiła się w sobotę na kanale Ciemnej Strefy. Raper przy okazji poinformował o zainicjowaniu albumu, którego celem będzie podtrzymanie działalności Ciemnej Strefy oraz zapewnienie środków do życia Bonusowi i jego rodzinie.

Jak zapewne się domyślacie, kontakt z kimś kto przebywa w zakładzie karnym nie należy do najłatwiejszych – przekazało SBM Label.

SPRAWDŹ TAKŻE: Białas odpowiada na #Hot16Challenge2 i zapowiada pomoc Bonusowi RPK

Akcja #Hot16Challenge2 oprócz dobrej zabawy ma także wesprzeć polską służbę zdrowia w walce z pandemią koronawirusa i na stronie siepomaga.pl rozpoczęto zbiórkę pieniędzy. Obecnie uzbierano już około 280 tysięcy złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Na pewno wszystkim należy się kilka słów wyjaśnienia. Rozumiemy, że część fanów i słuchaczy może czuć się zawiedziona. Dwoje z naszych artystów nie dotrzymało umownych 72 godzin. Naturalnie oboje swoje szesnastki mieli gotowe na kilkanaście godzin przed „upływem terminu”. W obydwu przypadkach celem chłopaków było wykorzystanie szansy jaką stwarza #hot16challenge2 tak mocno jak tylko byli w stanie. Od początku celem drugiej edycji #hot16challenge2 jest zbiórka charytatywna oraz wydźwięk międzynarodowy. Bedoes, zgodnie z ustaleniami, pierwotnie miał wrzucić swoją zwrotkę na ogromny międzynarodowy kanał, tłumacząc po angielsku na czym polega akcja. Ponad dwie doby negocjowaliśmy warunki. Mimo podkreślania charytatywnego aspektu, po drugiej stronie jednak nie było dobrej woli, na końcu okazało się, że publikacja miałaby kosztować 7 tys. dolarów. Zgodnie stwierdziliśmy, że w takim układzie akcja mija się z celem – mamy zbierać pieniądze, a nie je wydawać. Czas mijał nieubłaganie, wierzyliśmy jednak, że warto zaryzykować. Niestety nie udało nam się dojść do porozumienia. Białas poza wsparciem zbiórki charytatywnej postanowił pomóc oskarżonemu jedynie na podstawie pomówienia Bonusowi. Jak zapewne się domyślacie, kontakt z kimś kto przebywa w zakładzie karnym nie należy do najłatwiejszych. Przykre, jak wielu osobomi lekko przychodzi szydzenie, wieszczenie końca, a w skrajnych przypadkach ubliżanie. Chcieliśmy umilić Wam czas spędzany w kwarantannie i zrobić dla świata coś fajnego, przepraszamy jeśli Was zawiedliśmy. Wielkie dzięki dla tych którzy nas wsparli i nie zwątpili. To wymagało odwagi, szacunek. PS. 4 dni po starcie akcji udało się zebrać już ponad 265000 https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Post udostępniony przez SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)

Polecane


Share This