Dlaczego Hinol kazał czekać na nowy album aż trzy lata?


2021.05.30

opublikował:

Dlaczego Hinol kazał czekać na nowy album aż trzy lata?

Pierwsza solowa płyta Hinola okazała się sukcesem, który zaskoczył chyba nawet samego rapera. Podwójnie platynowe „Mej duszy dziecko” trafiło do TOP20 najchętniej kupowanych płyt w Polsce w 2018 roku. 25 czerwca do rąk fanów trafi nowy krążek reprezentanta Polskiej Wersji „Od końca do początku”. Po tak dobrym przyjęciu poprzedniej płyty wydawało się, że w myśl przysłowia, by kuć żelazo, póki gorące raper dostarczy na rynek nowy krążek w miarę szybko, tymczasem słuchacze czekają już trzy lata. Odpowiadając na pytania fanów raper przyznał, że na tę sytuację złożyło się kilka czynników.

Musiałem poukładać pewne życiowe sprawy. I choć wtedy inspiracje mogłem znaleźć każdego dnia, to nie miałem wolnej chwili i czystej głowy tak, jak teraz – poinformował artysta.

Sprawdź także: Czy oldschool wyprze trap? Hinol: „Pi*****enie o niczym zawsze się sprzedawało”

Dobrą wiadomością jest to, że na dziś wszystko wskazuje na to, że przerwa między drugim i trzecim krążkiem nie będzie trwałą tak długo.

Już coś mi chodzi po głowie. Teraz będę sporo pisał. Ostatnie trzy lata zamulania sprawiły, że mam duuużo do powiedzenia i dużo do nagrania – zapowiedział artysta.

„Od końca do początku” promują dotychczas dwa single – „Family” oraz „Dziś czuję się jak zwierzę”.

Polecane

Share This