Dlaczego Kara mnie nie lubi? – pyta AdMa w dniu, kiedy raperka dołączyła do składu Młodych Wilków


2021.03.01

opublikował:

Dlaczego Kara mnie nie lubi? – pyta AdMa w dniu, kiedy raperka dołączyła do składu Młodych Wilków

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

– Dlaczego Kara mnie nie lubi? Osobiście nie mam pojęcia.🤷‍♀️ Dziś ogłoszono ją Młodym Wilkiem @popkillermlodewilki 👀 A ponieważ pytasz mnie co o tym sądzę, to odpowiadam: pisałam o niej w 2019 roku, że powinna być wybrana do kolejnej edycji i jest #admanostradamus – napisała na swoim Facebooku AdMa.

 AdMa przypomniała też swój stary wpis z 2019 roku.

– Czy raperki powinny zawsze mieć jedno obowiązkowe miejsce podczas selekcji Młodych Wilków? Oto pytanie, które zadaje dzisiaj Wam. Od lat selekcja do Wilków wzbudza kontrowersje. Co sezon dziennikarze i sympatycy rapu dyskutują na temat tego kogo zabrakło w obecnej edycji albo kto rozczarował swoim występem. Co jednak z raperkami które przecież istnieją i tworzą ten gatunek tak jak i inni i nie mniej lekko. Zabieram głos w tej sprawie bo czuje obowiązek wobec wszystkich moich sióstr, których głosem się staje i w imieniu których przemawiam, ale tez dlatego ze miałam przyjemność uczestniczy w tej akcji i od lat sledze ja i kibicuje. Moze jestem staroświecka, ale dla mnie zawsze najważniejsze były skille. Dlaczego to ważne? stajesz wśród 10 chłopa i masz zarapowac swoja zwrotkę musisz być tam samica Alpha, dziewczyno musisz czuć ze nie znalazłaś się tam przez przypadek. Obok Ciebie stoi wataha „wygłodniałych” sukcesu chłopaków. Kazdy przyjeżdża ze swoim bagażem doświadczeń i talentem, a Ty masz lśnić tam jak gwiazda i oświetlać drogę kolejnym dziewczynom, które tak jak Ty nie chcą skończyć tylko na marzeniach. To Twoje umiejętności Cie tam zaprowadziły. Dlatego tez uważam ze nie da rady stworzyć etatowego 1 miejsca które zawsze byłoby zajęte przez kobietę to byłoby za mało. „1” miejsce? To byłby żart jest Was o wiele więcej tylko kisicie te talenty w swoich domach. Dlatego tez w tym sezonie uważam ze mogłyby się pojawić dziewczyny z Undy natomiast osoba na która warto zwrócić uwagę przy kolejnej selekcji jest Kara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez AdMa (@adma_exorientelux)

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @popkillerpl

Młode Wilki 8: Ruszyła nowa edycja i poznaliśmy pierwszego artystę

Ruszyła wyczekiwana 8 edycja akcji Popkiller Młode Wilki. W zeszłym roku akcja miała przerwę, ale w 2021 wraca z podwójną mocą. Organizatorzy zapowiadają zaprezentowanie „jedenastki przyszłości” i zapraszają wszystkich do wspólnej gry. Ogłoszono także pierwszego uczestnika akcji – jest nimrip scotty, będący świeżo po singlowym debiucie w barwach GUGU.

Sylwetkowy wywiad prezentujący scotty’ego jest już dostępny do obejrzenia na kanale PopkillerTV, natomiast na kanale PopkillerTV Plus pojawił się Rentgen dopełniający całą prezentację. Począwszy od soboty 27 lutego przez najbliższe 11 dni będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji. Ujawnienie kolejnych zawodników biorących udział w akcji będzie odbywać się codziennie o godz 17, a wcześniej na kanałach Popkillera będą pojawiać się podpowiedzi i tropy. Jak zapowiedzieli organizatorzy akcji Popkiller Młode Wilki – ósma edycja niejednokrotnie nas zaskoczy.

Rip scotty to najnowszy nabytek GUGU. Z muzyką związany od dziecka, kiedy jako czterolatek był jednym z finalistów programu “Od Przedszkola Do Opola”. Oprócz tego, raper ma za sobą także udział w show The Voice of Poland, gdzie w 2016 roku był częścią teamu Natalii Kukulskiej. To tylko podkreśla jego niebanalne umiejętności wokalne – teraz pora, by pokazał to, co ma do powiedzenia we własnej muzyce. Już teraz jego debiutancki singiel wydany pod banderą GUGU – “Bordeline”, wparował na youtubową kartę “Na Czasie”, gdzie wygodnie rozsiadł się w TOP10. A jak mówi nam pierwszy Młody Wilk ósmej edycji – to dopiero początek.Pochodzący z Białegostoku, a obecnie mieszkający w Warszawie raper i wokalista pracuje bowiem nad swoim pierwszym, pełnoprawnym materiałem w duecie ze swoim najlepszym przyjacielem – LEEO. Płyta obecnie jest w fazie tworzenia, a efekty tej pracy mamy poznać jeszcze w tym roku.

Polecane

Share This