Dlaczego kawałki Sentino znikają z YouTube? Raper wyjaśnił

Sentino zapowiedział także kolejne polskojęzyczne wydawnictwo.


2020.04.20

opublikował:

Dlaczego kawałki Sentino znikają z YouTube? Raper wyjaśnił

W sieci pojawił się premierowy kawałek Sentino zatytułowany „Carrot Cake”. Raper nawija w nim po niemiecku, ale w ostatnich dniach pojawiły się także dobre wieści dla fanów słuchających jego polskojęzycznej twórczości.

W sklepie artysty trwa preorder fizycznej wersji „Zabójstwa lirycznego 3”. Dwupłytowe wydawnictwo zostanie wzbogacone o „Zabójstwo liryczne 0”. To jednak nie koniec, ponieważ podczas instagramowego live’a Sentino zapowiedział, że wyjdzie także ZL4. Póki co raper zachęca jednak przede wszystkim do zamawiania „trójki”.

Będę nap***dalał też po polsku. Już się to szykuje. Chyba w urodziny wychodzi moja kompilacja ZL3 w fizyku, więc macie wszyscy to kupować i zamawiać – apeluje do słuchaczy.

Trudno uwierzyć, by w dzisiejszych czasach zakup fizycznych wydań miał być jedyną szansą na słuchanie legalnie muzyki Sentino, jednak raper przyznał, że nośniki są dla niego ważne i zachęcając fanów do ich kupowania, usuwa z YouTube’a stare numery.

Stare kawałki znikają dlatego, żeby ludzie kupowali płyty, a nie słuchali mojej muzyki tylko na YouTube – wyjaśnia.

Podczas półgodzinnego spotkania z fanami artysta został zapytany ponadto m.in. o to, gdzie ma większy fanbase – w Polsce czy w Niemczech. Raper jakiś czas temu stanowczo odcinał się od polskiego rynku, ale widocznie zmienił zdanie. Mimo to Sentino przyznaje, że koncentruje się na niemieckiej scenie.

Lepszy odbiór mam w tej chwili w Polsce, bo w Polsce jestem znaną osobą. Ale za kulisami w Niemczech zaczynam sobie wszystko fajnie układać i piszemy zajebiste nuty dla artystów znanych i dużo się będzie działo – zapowiada.

Tagi


Polecane

Share This