Dlaczego w „Posse cut” nie ma Kasty i Sitka? White House tłumaczą

"My też jesteśmy zawiedzeni".


2014.02.21

opublikował:

Dlaczego w „Posse cut” nie ma Kasty i Sitka? White House tłumaczą

W rozmowie z serwisem Popkiller.pl Magiera i LA mówią o przebiegu prac nad nagraniem utworu z udziałem 41 MC`s. Cała machina ruszyła w kwietniu 2013 – czytamy w wywiadzie przeprowadzonym przez Mateusza Natali. Wokale były gotowe już w sierpniu, jednak przygotowanie teledysku z tak dużą ilością artystów okazało się bardzo złożonym przedsięwzięciem, stąd klip zapowiadany na okolice Bożego Narodzenia ostatecznie ukazał się dopiero w lutym.

Jedną z najczęściej poruszanych kwestii dotyczących „Posse cut” jest brak w nagraniu kilku raperów. Waldemara Kasty, Sitka oraz kilku innych uznanych postaci brakuje z różnych powodów… Cała trójka z Lucky Dice (Sitek, Buszu, Temate – przyp. red.) jak i Waldemar Kasta zostali zaproszeni na ten projekt, ale to pytanie dlaczego się nie dograli i nie wzięli udziału w akcji musisz kierować już do nich osobiście. Wiemy, że przez to wiele osób pisze negatywne opinie itd. ale uwierzcie – my też jesteśmy zawiedzeni – mówią Magiera i LA.

{reklama-hh}

Sitek wyjaśnił swoją nieobecność w utworze i klipie na swoim fanpage`u. To nie jest wrocławski kawałek! To kawałek z kilkoma wrocławskimi raperami, kilkoma raperami i kilkoma chłopaczkami, którzy chcieliby nimi być. Nigdy nie dopisuj sobie haseł typu „nie ma go, bo gość odleciał i za bardzo się poczuwa”. Wiadomo nie od dziś, że nasza scena nie trzyma się razem, jest podzielona, pełno w niej hipokryzji, zawiści i niestety żaden kawałek tego nigdy nie zmieni. Nie widzę powodu, dlaczego miałbym być na jednym tracku z ludźmi, którzy raczej nie przepadają za mną lub moją muzyką – pisze Sitek. 

Rozmowę z Magierą i LA, w której artyści mówią m.in. o obecności w „Posse cut” wałbrzyskiego Trzeciego Wymiaru, znajdziecie tutaj .

Polecane