DMX – nowe informacje o stanie zdrowia rapera


2021.04.04

opublikował:

DMX – nowe informacje o stanie zdrowia rapera

foto: mat. pras.

DMX nadal przebywa w szpitalu po tym, jak trafił tam w nocy z piątku na sobotę w wyniku przedawkowania narkotyków. Raper miał zawał, po którym wylądował na oddziale intensywnej terapii. Kilkanaście godzin temu media przekazywały dwie wersje wydarzeń – jedno ze źródeł, na które się powoływano, mówiło o „pewnej aktywności mózgu”, drugie o „stanie wegetatywnym” DMX-a i o tym, że raper może nie przeżyć. Najświeższe wieści napawają optymizmem – prawnik rapera przekazał, że jego klient oddycha już samodzielnie, co wcale nie oznacza, że jest w dobrym stanie.

Trafił do szpitala w wyniku ataku serca. Został odłączony od aparatury podtrzymującej życie i oddycha już samodzielnie – poinformował w rozmowie z PIX11 News Murray Richman. – Ale jesteśmy zaniepokojeni. Skłamałbym mówiąc, że nie jestem zmartwiony jego stanem – dodał.

W 2019 roku raper zgłosił się do kliniki odwykowej, deklarując, że chce skończyć z używkami dla dobra swojej rodziny i własnego. Niestety, nałóg okazał się silniejszy od niego. Trzymamy kciuki za DMX-a, by wyszedł z tego cało.

Polecane

Share This