Do biegu… gotowi… „StART”! Właśnie tak!


2019.06.18

opublikował:

Do biegu… gotowi… „StART”! Właśnie tak!

fot. kadr z wideo

Wczoraj w sieci pojawił się klip Tu Gobera do kawałka „Świecie nasz”, tymczasem od dziś możemy już słuchać całego albumu „StART”.

Tu Gober to jedna z najbardziej barwnych postaci w hip-hopowym świecie polskiej emigracji na Wyspach. Choć jak mówi, już prawie połowę swojego życia spędził poza granicami, a mianowicie w Irlandii, pierwsze kroki z muzyką stawiał jeszcze w rodzinnym mieście na Pomorzu – Lęborku, gdzie odgrywa się akcja jego pierwszej książki „Trzy sumienia”.

Oprócz rapu, artysta zajmuje się pisarstwem i równolegle z nową płytą ukaże się również jego druga książka. Nosi ona tytuł „Łobuzy” i jak narazie autor zdradza tylko, że będzie to naprawdę solidna przygoda z elementami thrillera w której napięcie będzie jedynie rosło, aż do ostatniej strony.

Gober aka Tu Gober udziela się w takich składach jak 2XG czy też STYL I STYKA i ma on na koncie wiele ciekawych albumów, do których zagrał naprawdę sporo koncertów u boku czołówki polskiej sceny rap oraz reggae.

Poza tym jest on też producentem oraz twórcą teledysków, a w jednym z wywiadów powiedział, że jego ambicje się na tym nie kończą.

Jego nowy album „StART” to dwanaście utworów z których wszystkie od siebie się różnią, jednak w jakiś sposób tworzą solidną i barwną spójność. Jest to początek pewnej drogi, którą obrał artysta, dzieląc się tym z odbiorcami. Swoimi niesamowitymi skreczami, płytę urozmaicił DJ Gondek, który udziela się w ścisłej czołówce polskiego rapu i wraz z Goberem tworzą wspólne projekty już od ponad dziesięciu lat. Poza nim pojawia się tam wielu ciekawych gości, a mixem i masteringiem całości zajął się legendarny Deszczu Strugi ze składu WWO.

Wszystko możecie sprawdzać na stronie wydawnictwa www.stylistuff.net.

Polecane