Do sieci trafiło nagranie ze strzelaniny, w której zginął Takeoff z Migos


2022.11.02

opublikował:

Do sieci trafiło nagranie ze strzelaniny, w której zginął Takeoff z Migos

fot. mat. pras.

Takeoff i Quavo pojawili się w Houston na imprezie urodzinowej Jasa Prince’a, szefa Young Empire Music Group i jednocześnie syna CEO Rap-A-Lot Records J. Prince’a. Członkowie Migos grali w kości z kilkoma innymi uczestnikami wydarzenia. W pewnym momencie przy stole wywiązała się awantura, w efekcie czego padły strzały. Takeoff miał być przypadkową ofiarą strzelaniny, ponieważ z relacji świadków wynikało, że ani on, ani Quavo nie brali czynnego udziału w kłótni.

Na filmie zamieszczonym przez TMZ widać jednak, że Quavo prowadzi z kimś ożywioną dyskusję. Nagle praktycznie znikąd padają strzały, a tłum zgromadzony wokół kłócących się mężczyzna rozbiega się po pomieszczeniu. TMZ sugeruje, że po kłótni padło minimum 10 strzałów z dwóch różnych pistoletów. Takeoff został trafiony w głowę. Mimo prób reanimacji, które podjął Quavo i przypadkowy przechodzień, raper zmarł na miejscu. Poza nim trafione zostały dwie inne przypadkowe osoby, które trafiły do szpitala.

Ciszę po zdarzeniu przerwał manager Takeoffa, który zasugerował, że raper jest ofiarą zabłąkanej kuli. Przedstawiciele tragicznie zmarłego 28-lataka wydali oświadczenie, w którym piszą o tym, że są zdruzgotani bezsensowną przemocą, która doprowadziła do przypadkowej i bezsensownej śmierci Takeoofa.

 

Przedstawiciele policji w Houston twierdzą natomiast, że większość świadków zdarzenia uciekła z miejsca zbrodni. Władze proszą ich o zgłoszenie się i złożenie zeznań.

Polecane

Share This