Do sprzedaży trafiły już bilety na dwa koncerty Gogol Bordello w Polsce.


2013.02.08

opublikował:

Do sprzedaży trafiły już bilety na dwa koncerty Gogol Bordello w Polsce.

Gogol Bordello powraca do Polski! Dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji dać się porwać ich muzyce na żywo nadchodzi okazja – już w czerwcu zespół zagra w Warszawie i we Wrocławiu! Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90. jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także z odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador.

Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż przez Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju. Ten okres z życia muzyka sprawia, że chętnie odwiedza on Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami. W czasie pamiętnego koncertu w Klubie Stodoła dwa lata temu, Eugene wystąpił w koszulce z wizerunkiem Bolka i Lolka – na znak sympatii do naszych rodaków. Gogol Bordello zagości w tym roku w warszawskim Klubie Stodoła i wrocławskim Klubie Eter.

Bilety na koncert w Warszawie (18 czerwca, klub Stodoła) i we Wrocławiu (19 czerwca, klub Eter)w cenie: 90 pln do 4.06.2013, 100 pln od 5.06.2013 do dnia koncertu i 110 pln w dniu koncertu.

Polecane

Share This