Doda, Monopol i Stachursky na Viva Comet 2011


2011.01.25

opublikował:

Doda, Monopol i Stachursky na Viva Comet 2011

Doda, Monopol oraz Stachursky to kolejni artyści, którzy wystąpią na żywo podczas Viva Comet 2011. Tym samym dołączyli do wcześniej ogłoszonych Roberta M i Ewy Farnej.

Doda to jedna z ulubionych artystek widzów Vivy i największa zwyciężczyni Viva Comet. Dotychczas artystka odebrała aż 10 statuetek! W tym roku Doda otrzymała jedną nominację, w kategorii „Artystka Roku”. Na żywo zaprezentuje jeden z nowych utworów, które znajdą się na kolejnej, długo oczekiwanej płycie „Siedem pokus głównych”. 

Zespół Monopol święcił triumfy w Viva Polska dzięki przebojowemu singlowi „Zodiak na melanżu”. W tym roku grupa otrzymała dwie nominacje do Viva Comet 2011 – w kategoriach „Zespół roku” i „Charts Awards”. 24 lutego w Hali Expo XXI Monopol wykona utwór-niespodziankę z najnowszej, mającej ukazać się w 2011 roku kolejnej płyty.


 

Przebojowe utwory Stachursky`ego od lat goszczą w notowaniach w Viva Polska. Nic dziwnego, że artysta postanowił wystąpić na żywo podczas gali Viva Comet 2011 i wykonać jeden z największych hitów 2010 roku – „Dosko”. Stachursky ma również szansę na dwie statuetki – w kategoriach „Artysta roku” i „Najlepsze na viva-tv.pl”.

Ceremonia Viva Comet 2011 odbędzie się w czwartek 24 lutego 2011 w Hali Expo XXI. Statuetki zostaną przyznane w 10 kategoriach. Najwięcej nominacji otrzymali Robert M (6), Ewa Farna (5), Afromental (4) oraz Tede (3).

Ewa Farna w następujący sposób komentuje swoje nominacje: „To dla mnie ogromny zaszczyt, ze zostałam nominowana aż w pięciu kategoriach. Jednocześnie bardzo dziękuje wszystkim, którzy oddają na mnie swoje głosy! Do zobaczenia na gali!

Robert M dodaje: „To jest piękne, że dostałem takie zaufanie od Viva Polska i że stacja muzyczna uszanowała muzykę klubową – mnie oraz moich fanów, dla których to wszystko robię. Teraz mamy jeden cel – popularyzujemy muzykę klubową jeszcze bardziej!„.

To widzowie zdecydują, którzy artyści odbiorą statuetki Viva Comet 2011. Głosować można na stronie www.comet.viva-tv.pl do 23 lutego.

Tylko do 7 lutego bilety na ceremonię można nabyć w punktach Ticketpro w specjalnym promocyjnych cenach –20 PLN (bilet pojedynczy) oraz 30 PLN (bilet rodzinny: osoba dorosła dziecko). Od 8.02. wejściówki podrożeją o 10 PLN.

Więcej na: www.comet.viva-tv.pl

Polecane

Share This