Doda na mega seksownym treningu w podziękowaniu za dobre serca

Wokalistka poprosiła o pomoc dla 18-letniej Julii i szybko zebrała oszałamiającą sumę


2020.09.15

opublikował:

Doda na mega seksownym treningu w podziękowaniu za dobre serca

Kilka dni temu Doda ogłosiła zbiórkę na leczenie 18-letniej Julii. Nastolatka walczy z guzem mózgu – jak czytamy na stronie zbiórki (KLIKNIJ TUTAJ – nadal brakuje ponad 1,7 mln), na operację z USA potrzebnych jest 8 MILIONÓW ZŁOTYCH.

Jestem załamana… W piątek otrzymaliśmy kosztorys na leczenie w USA. Kiedy zobaczyłam kwotę na dokumencie ze szpitala, zamarłam. Mój świat runął po raz kolejny… – pisze Julia.

W akcję zbierania pieniędzy potrzebnych do uratowania dziewczyny włączyła się Doda. Na swoim Instagramie zamieściła film, w którym obiecała, że jeżeli zbiórka osiągnie pułapu 6 milionów, to wysmaruje się oliwką założy najbardziej kuse szorty jakie posiada i pójdzie na publiczną siłownię, nagra najbardziej seksowny trening i zamieści go na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jak dobijemy do 6 mln ,to rozgrzeje ten pieprzony Instagram do czerwoności 🔥🤝https://www.siepomaga.pl/julia-kuczala

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Jak się można domyślać, propozycja zadziałała i po trzech godzinach na konto zbiórki wpłynęło ponad 300 tysięcy złotych. W ciagu kolejnych godzin, zbiórka powiększyła się o okrągły milion. A że Doda słowa dotrzymuje, to dziś na jej IG możecie oglądać bardzo przyjemny film z wizyty na siłce.

– Oto wynik Waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam,że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii to ja zrobię to co na załączonym wideo🤷🏼‍♀️pretensje możecie mieć tylko do siebie😂bo zebraliście kasę w jeden dzień 😱 dziękuje w imieniu swoim i Julii i zachęcam do udostępniania dalej zbiórki💜 CAŁOŚĆ NAGRANIA NA INSTASTORY

Tagi


Polecane