Doda nago w Himalajach. „Znowu pierwsza na świecie”


2021.10.26

opublikował:

Doda nago w Himalajach. „Znowu pierwsza na świecie”

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Na początku maja Doda chwaliła się zdjęciami topless, które zrobiła sobie z koleżankami w Tatrach. Okazuje się jednak, że wokalistka znacznie wcześniej była w zdecydowanie wyższych górach, w dodatku całkowicie nago. No… teoretycznie była.

Gwiazda opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia strony książki Krzysztofa Wielickiego, na którym znalazł się jej stary plakat z CKM-u. Wielicki zabrał go ze sobą w 2006 roku na wyprawę na jedną z wypraw w Himalaje. Wspinacz próbował wejść wówczas zimą na Nanga Parbat, ale ze względu na trudne warunki pogodowe wyprawa nie zakończyla się sukcesem. Warto dodać, że nie było to jego pierwszy kontakt z tym ośmiotysięcznikiem. W 1996 roku Wielicki z powodzeniem atakował ten szczyt.

Doda publikując stronę z książki śmiała się, że to kolejny sukces w jej karierze.

– Powiedzmy sobie to głośno: byłam w Himalajach…NAGO 😉 znowu pierwsza na świecie 😂🤷‍♀️. Ps: Panie Krzysztofiel mam nadzieję, że da się Pan zaprosić na zimową herbatkę – skomentowała.

W odpowiedzi na jej post jeden z fanów zauważył, że wokalistka powinna zrewanżować się himalaiście, wieszając w swojej sypialni plakat z jego nagim zdjęciem. Jak na tę sugestię zareagowała wokalistka?

– To jest myśl – odpowiedziała gwiazda.

Polecane

Share This