Doda opublikowała zdjęcie z pierwszego koncertu z Virgin


2018.08.01

opublikował:

Doda opublikowała zdjęcie z pierwszego koncertu z Virgin

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Po kilkuletniej przerwie grupa Virgin wróciła na scenę i od 2016 roku regularnie koncertuje. Grupa wydała także album „Choni”, na którym znalazły się zarówno hity, jak i premierowy materiał.

Formacja Virgin powstała w 2000 roku, dwa lata później wydała debiutancki album zatytułowany po prostu „Virgin”. Również w 2002 formacja zaczęła dawać koncerty. Doda odnalazła w swoim archiwum zdjęcie zrobione podczas pierwszego występu z Virgin. Artystka opubkikowała je na Instagramie, pisząc: – Nie wierzę, co znalałam. To fota z mojego pierwszego w historii profesjonalnego koncertu (z zespołem Virgin) w nieistniejącym już klubie Piekarnia w Warszawie. Byłam tu świeżo po maturze.

 

Doda na wielkim ekranie

Tegoroczna zima przyniosła starcie dużych gangsterskich filmów. W lutym na ekrany trafiły „Kobiety mafii” Patryka Vegi, w połowie marca „Pitbull. Ostatni pies”. Po tym jak Vega rozstał się z marką „Pitbull” (dziś wiemy już, że tymczasowo i kolejny film z tej serii ponownie nakręci reżyser pierwowzoru), za kamerą stanął Władysław Pasikowski. W obsadzie tegorocznego „Pitbulla” znalazła się m.in. Doda wcielająca się w rolę Czarnej Wdowy. Z jednej ze sceny mogliśmy oglądać także Katarzynę Nosowską.

Polecane

Share This