Doda rozwodzi się przez problemy finansowe jej męża? Artystka komentuje sytuację


2021.06.12

opublikował:

Doda rozwodzi się przez problemy finansowe jej męża? Artystka komentuje sytuację

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W mijającym tygodniu Doda ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Artystka zaznaczyła jednocześnie, że jej rozstanie z partnerem prywatnym nie oznacza końca współpracy biznesowej, a także że rozwód nie ma nic wspólnego z promocją nadchodzącego filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

– Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną 💜 W kwestii biznesowej: premiera „Dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu 🤦🏼‍♀️P o raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50 , ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień – komentowała Doda.

W mediach natychmiast ruszyły spekulacje, sugerujące, że decyzja Dody jest związana z niedawnymi informacjami Pulsu Biznesu o bankructwie Stępnia i upadłości jego firmy Ent One Investments. W tle rozgrywa się ponadto afera związana z interesami męża wokalistki w Stanach Zjednoczonych. W 2019 do maltańskiej firmy Ent One Studios, której współudziałowcem jest także Doda, dołączyły założone w USA Reel Studios i Reel Investments. Dyrektorką jednej z nich mąż Dody miał mianować bez jej mieszkającą w Stanach polską modelkę i influencerkę.

Dowiedziałam się o tym od agenta rejestrowego RS i RI, który przesłał mi dokumenty obu spółek. Domyślam się, że powołano mnie, posługując się danymi z kopii prawa jazdy przekazanej panu Stępniowi w związku z jego propozycjami współpracy, ale aktorskimi, a nie menedżerskimi. Jestem tym wszystkim zszokowana. Czuję się oszukana i nie chcę mieć z panem Stępniem nic wspólnego – mówiła Pulsowi Biznesu pragnąca zachować anonimowość celebrytka.

Sprawdź także: Lorde wydała nowy singiel „Solar Power”

Doda w rozmowie z redakcją przyznała, że nie wiedziała o tych ruchach, ponieważ mając pełne zaufanie do męża, nie ingerowała w jego interesy.

Nie mam z tym nic wspólnego i proszę mnie z tym nie łączyć. Prywatnie i biznesowo moje zaufanie do męża było bezgraniczne i stąd wynika mój brak wiedzy i świadomości w niektórych tematach, m.in. dotyczących amerykańskich spółek i kobiety, o którą pan pyta – zapewniła Doda.

Wokalistka podkreśla, że zależy jej na tym, by rozwód odbył się „sprawnie” i nie odbił się negatywnie na zapowiadanym na listopad filmie „Dziewczyny z Dubają”, który małżonkowie produkowali wspólnie.

Polecane

Share This