Doda szykuje wielki koncert przeciwko przemocy


2019.01.16

opublikował:

Doda szykuje wielki koncert przeciwko przemocy

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Tragiczne wydarzenia z Gdańska skłoniły Dodę do zorganizowania koncertu pod hasłem Artyści Przeciw Nienawiści. Wokalistka zapowiada wydarzenie z udziałem wielkich gwiazd. Już teraz swoją obecność zapowiedzieli Katarzyna Nosowska, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Honorata Skarbek, Beata i Bajm, Saszan i Lanberry.

Przekażmy sobie znak pokoju, zjednoczmy ludzi pod sceną. Zróbmy koncert, ale nie tak, że telewizja nas wynajmuje na wykon – zróbmy coś od siebie sami. Niech każdy artysta opowie swoje historie związane z hejtem, z przemocą internecie, o tym jak my to przeżywamy. Myślę, że możemy tym pomóc młodym ludziom, swoim fanom, ale przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty – mówi Doda.

Dziś mamy poznać oficjalny line-up i szczegóły koncertu. Doda zaprasza również artystki, z którymi nie pozostaje na co dzień w dobrych relacjach. – Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Dziewczyny, pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem. I teraz jest na to najlepszy moment, żeby nauczyć naszych obserwatorów, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje. To jak, dziewczęta? Przekażmy sobie znak pokoju – komentuje artystka.

Polecane

Share This