Doda zbanowana za „nagość i aktywność seksualną”?


2021.06.23

opublikował:

Doda zbanowana za „nagość i aktywność seksualną”?

fot. Mateusz Motyczyński

Po przekroczeniu miliona obserwujących na Instagramie Doda ruszyła niedawno na podbój kolejnej platformy – TikToka. Już jutro w południe właśnie w tym serwisie odbędzie się premiera jej nowego klipu zrealizowanego do piosenki „Don’t Wanna Hide”. Wokalistka promuje tym singlem szykowany na jesień film „Dziewczyny z Dubaju”.

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć – komentuje.

Gwiazda promuje nadchodzący teledysk serią filmów publikowanych na TikToku. Nie wszystkie zyskują jednak aprobatę administracji serwisu. Jedno z nagrań zostało usunięte za promocję „nagości i aktywności seksualnej osób dorosłych”. Czy klip w całości spełni wymogi TikToka? Zobaczymy.

@doda##dontwannahide PREMIERA KLIPU JUTRO O 12 stej‼️TYLKO TU🥳 video premiere tomorrow at noon only here, BE READY😎

♬ Don’t Wanna Hide – Doda

Polecane

Share This