Doda zdradziła, czego nigdy nie zrobiła na pierwszej randce


2021.04.30

opublikował:

Doda zdradziła, czego nigdy nie zrobiła na pierwszej randce

Foto: instagram.com/dodaqueen/

Podejrzewamy, że mało która polska gwiazda ma za sobą równie barwne przejścia co Doda. Opowiadanie o tym, co w życiu zrobiła, na pewno zajęłoby wokalistce mnóstwo czasu, dlatego zamiast tego artystka woli skupiać się na tym, czego jeszcze nie robiła. Podczas wczorajszego live’a na Instagramie Doda wyznała widzom, że nigdy w życiu nie uprawiała seksu na pierwszej randce z nowo poznaną osobą.

Nigdy nie miałam na pierwszej randce przygody z kimś, kogo nie znałam dłużej, nie lubiłam albo nie kochałam – powiedziała gwiazda.

Komentujący przypomnieli Dodzie sytuację z początków jej kariery, z reality show „Bar”. Artystka przyznała wówczas, że wprawdzie uprawiała wówczas seks w toalecie, ale z mężczyzną, którego znała wcześniej, a nie z osobą poznaną w trakcie nagrywania programu. Artystka podkreśliła przy okazji, że udało jej się wówczas uniknąć kamer i zbliżenie nie zostało zarejestrowane przez ekipę pracującą na planie „Baru”.

Sprawdź także: Grzegorz Markowski wróci na scenę, ale nie zagra już z Perfectem? Nowe wieści w sprawie

Dlaczego mam chcieć wymieniać płyny ustrojowe przed milionami telewidzów?. Ja swoich miejsc intymnych na śmietniku nie znalazłam, szanuję moje ciało i chciałabym, żeby osoba, z którą się tym ciałem dzielę, nie traktowała go jedynie z perspektywy fizycznej, nie wiedząc więcej o mnie, np. czy lubię pierogi – skomentowała.

Doda, którą na Instagramie obserwuje już ponad milion osób, przymierza się do podboju nowej platformy – TikToka. Artystka zadeklarowała wczoraj, że wkrótce będziemy mogli obserwować ją także na tej platformie.

 

Polecane

Share This